European Team Medlemmer gjenkjennelse - August og September 2011

torsdag, oktober 27, 2011

Nedenfor er navnene på alle i Europa som har rang avansert i august og september! Gratulere til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å dedikere enorm tid og krefter til sine Synergy virksomhet.

August Rank Fremskritt

Team Elite
Eric & Kati Gammals, (Finland)
Miimu Jaatinen (Finland)

Team Director
Ajasta Parkkola-Premlife (Finland)
Kristiina Laihi (Finland)
Sirpa Heikkinen Aaniaallotar (Sverige)

Team Manager
Galyna Rajala (Finland)
Marja-leena Hirvonen (Finland)
Sabine Pernitsch (Østerrike)
Terje H. Karlsen (Norge)
Kevin Derham (Storbritannia)

Team Leader
Amayi Parhiala - Parhitec Oy (Finland)
Joanna Jaakkola - Pihapihlaja (Finland)
Tauno Poti - Taupot Oy (Finland)
Anita Schiechl (Østerrike)
Cecilia Lindgaard (Norge)
Eventaro Finland (Finland)
Heikki Rahikka (Finland)
Helmut Winkler (Østerrike)
Jorma Niska (Sverige)
Linda Marie Akinci (Norge)
Mailis Aida Arten (Sverige)
Mika Peltola (Finland)
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norge)
Päivi Kangas (Finland)
Thomas Ellebracht (Tyskland)
Tom Lyng (Norge)
Surinder Singh Bhogal and Wendy Fray (Storbritannia)
Tove Sjoethun (Norge) 

Gold
Seija Väyrynen - Esjase Oy (Finland)
Amayi Parhiala - Parhitec Oy (Finland)
Joanna Jaakkola - Pihapihlaja (Finland)
Tauno Poti - Taupot Oy (Finland)
Anja Hyry (Sverige)
Catarina Staaf (Sverige)
Surinder Singh Bhogal and Wendy Fray (Storbritannia)
Clive W Gumbs (Storbritannia)
Ian Smith (Storbritannia)
Eventaro Finland (Finland)
Heikki Rahikka (Finland)
Helmut Winkler (Østerrike)
Herdis Eriksen (Norge)
Jorma Niska (Sverige)
Kirsi Sarimaa (Finland)
Mika Peltola (Finland)
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norge)
Päivi Kangas (Finland)
Raimo Snellma (Finland)
Thomas Ellebracht (Tyskland)
Tom Lyng (Norge)

September Rank Fremskritt

Team Manager
Heikki Rahikka (Finland)

Team Leader
Hanns-ullrich Pleger (Tyskland)
Karl-albert Kjerstad (Norge)
Marjo Pulkka-vainio (Finland)
Raimo Snellman (Finland)
Salme Ja Reijo Ala-heikkilä Ja Ojanen (Finland)
Clive W Gumbs (Storbritannia)

Gold
Robbie Ward (Irland)
Hanns-ullrich Pleger (Tyskland)
Karl-albert Kjerstad (Norge)
Marjo Pulkka-vainio (Finland)
Mikko Kokkonen (Finland)
Salme Ja Reijo Ala-heikkilä Ja Ojanen (Finland)

*Klikk her for å se alle august og september 2011 rang fremskritt

August Top Rekrutterere
Teammedlem med de mest personlig sponsede tracking center

sentral-Europa
Matthias Nowack - Mndesign (Tyskland)
Holger and Franziska Suhr (Tyskland)
Eva Dippel (Tyskland)
Anja Vandersee (Tyskland)
R. Schuetze - AR Swiss Solution (Tyskland)

Skandinavia
Sirpa Heikkinen Aaniaallotar (Sverige)
Marja-Liisa Niemi (Finland)
Mika Peltola (Finland)
Kirsi Sarimaa (Finland)
Ajasta Parkkola-Premlife (Finland)

Storbritannia/Irland
Hanzel Carter (Irland)
Karen Wade (Storbritannia)
Andy Tate (Storbritannia)
Simon Goldsmith (Storbritannia)
Merton and Kathryn Alleyne (Storbritannia)

September Top Rekrutterere
Teammedlem med de mest personlig sponsede tracking center

sentral-Europa
Wolfgang Steinpruckner (Østerrike)
Eva Dippel (Tyskland)
Hanns-Ullrich Pleger (Tyskland)
Dr. Karin Szaga - Energetiker (Østerrike)
Maximilian Puerstinger (Tyskland)

Skandinavia
Kristiina Keravuori (Finland)
Raimo Snellman (Finland)
Leena Immonen (Finland)
Stein Silkoset (Norge)
Anne-Grethe Jakobsen (Norge)

Storbritannia/Irland
Tatiana Filippo (Irland)
Andrew & Yvonne Hancock (Storbritannia)
Mic Keane (Irland)
Nicola Hok (Storbritannia)
Anita Young (Storbritannia)

August Top Team Builders
Teammedlem med de mest personlig sponsede rang fremskritt

sentral-Europa 
Siegfried Feitl (Østerrike)
Hanns-Ullrich Pleger (Tyskland)
Thomas Ellebracht (Tyskland)
Elisabeth Sadjak (Østerrike)
Ana Vajda-Friess (Østerrike)

Skandinavia
Eric & Kati Gammals (Finland)
Ajasta Parkkola-Premlife (Finland)
Sirpa Heikkinen Aaniaallotar (Sverige)
Jorma Niska (Sverige)
Kristiina Laihi (Finland)

Storbritannia/Irland
Stella and Gary O'Shea (Storbritannia)
John and Trisha Kavanagh (Storbritannia)
James Booth (Irland)
Ted Tuohy (Irland)
Karen Wade (Storbritannia)

September Top Team Builders
Teammedlem med de mest personlig sponsede rang fremskritt

sentral-Europa
Hans-Ullrich Pleger (Tyskland)
Helmut Jelinek (Østerrike)
Anja Vandersee (Tyskland)
Hakan Cetin - Sells Consulting (Østerrike)
Michael Wald - Global Mentor Team (Tyskland)

Skandinavia
Eric & Kati Gammals (Finland)
Tor Gunnar Standahl (Norge)
Mikko Kokkonen (Finland)
Marjo Pulkka-Vainio (Finland)
Flemming Hammer Broetker (Danmark)

Storbritannia/Irland
Stella and Gary O'Shea (Storbritannia)
Michael Gulliford (Storbritannia)
James Booth (Irland)
Christopher Chittick - Perfect Health LTD (Storbritannia)
Ted Tuohy (Irland)

Legacy Retreat

Kvalifiserte Alumni
Hakan Cetin - Sells Consulting (Østerrike)
Mads Oestvang (Norge)
Oistein Bekkvang (Norge)

Kvalifiserte første gang
Martin Oestvang (Norge)
Sabine Poster - Network Team (Tyskland)
Manfred Meyer - Network Power (Tyskland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norge)

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.