European Team Medlemmer gjenkjennelse - Oktober og November 2011

tirsdag, desember 20, 2011

Nedenfor er navnene på alle i Europa som har rang avansert i oktober og november! Gratulere til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å dedikere enorm tid og krefter til sine Synergy virksomhet.

Oktober Rank Fremskritt

Pearl Executive
Eric & Kati Gammals, (Finland)

Team Manager
Stein Magne Osmoen, (Norge)
Stella And Gary O'shea, (Storbritannia)
Franz Siegl, (Østerrike)
Irmgard Möhle, (Tyskland)

Team Leader
Magne Bjørklund, (Norge)
Eduard Riegerbauer-knoebl, (Østerrike)
Marlis Hoffmann, (Tyskland)
Jens Tamlagsroenning, (Norge)
Jenny Ann-christin Ziemke, (Tyskland)
Helge Syversen, (Norge)
Kirsi Sarimaa, (Finland)
Evelyn Barckhan, (Tyskland)
Eva Dippel, (Tyskland)
Marja-liisa Niemi, (Finland)
Annika Stier, (Finland)

Gold
Magne Bjørklund, (Norge)
Eduard Riegerbauer-knoebl, (Østerrike)
Marlis Hoffmann, (Tyskland)
Jens Tamlagsroenning, (Norge)
Jenny Ann-christin Ziemke, (Tyskland)
Tommy Jevne, (Norge)
Ritva Ja Kari Kuusela, (Finland)
Leena Kallio, (Finland)
Smart Deal Tmi, (Finland)
Anja Vandersee, (Tyskland)
Evelyn Barckhan, (Tyskland)
Eva Dippel, (Tyskland)
Marja-liisa Niemi, (Finland)
Annika Stier, (Finland)
Vesa Sieviläinen, (Finland)

November Rank Fremskritt

Team Manager
Hans Martin Eriksen, (Norge)
Oddbjoerg Stoelsbotten, (Norge)
Franz Strohmaier, (Østerrike)
Taupot Oy, (Finland)
Raphael Tappauf, (Østerrike)

Team Leader
Trude Andersen, (Norge)
Franz Strohmaier, (Østerrike)
Daniela Petrov, (Østerrike)
Tommy Jevne, (Norge)
Thomas Edh, (Norge)
Tiina Ja Kari Lindh, (Finland)
Srinivasa Aripirala, (Storbritannia)
Johanna Ahonen, (Finland)
Mikko Kokkonen, (Finland)
Inkeri Kinnunen, (Finland)
Vesa Sieviläinen, (Finland)
Risto Hentunen, (Finland)
Petri Havukainen, (Finland)
Patrick Wimmer, (Østerrike)
Chris Wimmer, (Østerrike)
Edeltrud Strohmaier, (Østerrike)
Terje Jensen, (Norge)
Raphael Tappauf, (Østerrike)

Gold
Trude Andersen, (Norge)
Franz Strohmaier, (Østerrike)
Daniela Petrov, (Østerrike)
Karin Eriksson, (Sverige)
Thomas Edh, (Norge)
Knut-einar Soeberg, (Norge)
Tiina Ja Kari Lindh, (Finland)
Marina Blomberg, (Finland)
Srinivasa Aripirala, (Storbritannia)
Johanna Ahonen, (Finland)
Inkeri Kinnunen, (Finland)
Jarmo Ja Catriina Karppinen, (Finland)
Hanne Rogne, (Norge)
Risto Hentunen, (Finland)
Petri Havukainen, (Finland)
Arja Tolvanen, (Finland)
Patrick Wimmer, (Østerrike)
Chris Wimmer, (Østerrike)
Edeltrud Strohmaier, (Østerrike)
Terje Jensen, (Norge)
Raphael Tappauf, (Østerrike)

*Klikk her for å se alle oktober og november 2011 rang fremskritt

Oktober Top Rekrutterere
Teammedlem med de mest personlig sponsede tracking center

sentral-Europa
Team Bayreuth, (Tyskland)
Team Ammersbach, (Tyskland)
Thomas Ellebracht, (Tyskland)
Pierre Bruns, (Tyskland)
Franz Strohmaier, (Østerrike)

Skandinavia
Yoshio Kawanowa, (Finland)
Irina Paksuniemi, (Sverige)
T:MI Leena Immonen, (Finland)
Eva Elisabeth Thovtrup, (Danmark)
Inkeri Kinnunen, (Finland)

Storbritannia/Irland
Barrimore Hughes, (Storbritannia)
Gaz Ellis, (Storbritannia)
Sandra Hillawi, (Storbritannia)
Winki Newman, (Storbritannia)
Sean Rice, (Irland)

November Top Rekrutterere
Teammedlem med de mest personlig sponsede tracking center

sentral-Europa
Franz Strohmaier, (Østerrike)
Ana Vajda-Friess, (Østerrike)
Philipp Von Kameke, (Tyskland)
Johannes Stangl, (Østerrike)
Alfred Reiter, (Østerrike)

Skandinavia
Reidun Lydersen Dalheim, (Norge)
Kirsi Sarimaa, (Finland)
Petri Havukainen, (Finland)
Arja Tolvanen, (Finland)
Anne Turi Maurstad, (Norge)

Storbritannia/Irland
Narayan Pillay, (Storbritannia)
Marie Romeo, (Storbritannia)
John and Trisha Kavanagh, (Storbritannia)
Andrew Smith, (Storbritannia)
Neil Fox, (Storbritannia)

Oktober Top Team Builders
Teammedlem med de mest personlig sponsede rang fremskritt

sentral-Europa 
Elfriede Tappauf, (Østerrike)
Eva Dippel, (Tyskland)
Anja Vandersee, (Tyskland)
Evelyn Barckhan, (Tyskland)
Michael Wald - Global Mentor Team, (Tyskland)

Skandinavia
Eric & Kati Gammals, (Finland)
Annika Stier, (Finland)
Ajasta Parkkola - PREMLIFE, (Finland)
Oistein Bekkvang, (Norge)
Esjase Oy, (Finland)

Storbritannia/Irland
John and Trisha Kavanagh, (Storbritannia)
Mei-Mei Lillywhite, (Storbritannia)
Marie & Barry Carr, (Storbritannia)
Richard Keating, (Irland)
Deirdre Morrin, (Irland)

November Top Team Builders
Teammedlem med de mest personlig sponsede rang fremskritt

sentral-Europa
Raphael Tappauf, (Østerrike)
Ana Vajda-Friess, (Østerrike)

Patrick Wimmer, (Østerrike)
Franz Strohmaier, (Østerrike)
Chris Wimmer, (Østerrike)

Skandinavia
Eric & Kati Gammals, (Finland)
Thomas Edh, (Norge)
Marko Huupponen, (Finland)
Annika Stier, (Finland)
Oddbjoerg Stoelsbotten, (Norge)

Storbritannia/Irland
Stephen A. Widdop, (Storbritannia)
Srinivasa Aripirala, (Storbritannia)
Shobana Dandey, (Storbritannia)
Roy and June Slater, (Storbritannia)
Sam Slater, (Storbritannia)

Legacy Retreat

Kvalifiserte Alumni
William Martin (Tyskland)
Hakan Cetin - Sells Consulting (Østerrike)
Mads Oestvang (Norge)
Stefan Patrik Kristoffersen (Norge)

Kvalifiserte første gang
Martin Oestvang (Norge)
Sabine Poster - Network Team (Tyskland)
Manfred Meyer - Network Power (Tyskland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norge)
Eric & Kati Gammals (Finland)
Heidi Byrkjeland (Sverige)



Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.