April 2016 Anerkjennelse

tirsdag, mai 10, 2016



Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i april! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.

Rangopprykk i april


TEAM ELITE


Anna-maija & Hannu Kreivi (Finland)
Teri Rigby (United Kingdom)

TEAM DIRECTOR


Vanhus & Perheapu Martikainen (Finland)

TEAM MANAGER


Werner Gaisch (Austria)
Sari Pulkka (Finland)

TEAM LEADER


Alexandra Gaisch (Austria)
Eveline Frank (Austria)
Maria Gleissner (Austria)
Hilkka & Eero Saukko (Finland)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland)
Halina Wysocka (Poland)
Andreja Gnidovec (Slovenia)

GOLD


Alexandra Gaisch (Austria)
Eveline Frank (Austria)
Maria Gleissner (Austria)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Marlene Williams (United Kingdom)

SILVER


Karl Gleissner (Austria)
Alexandra Gaisch (Austria)
Tommi & Katja Kreivi (Finland)
Nina Tapojärvi (Finland)
Rainer Schwitalski (Germany)
Morten Sand (Norway)
Jolanta Walas (Poland)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Marlene Williams (United Kingdom)
Sue And Matt Thomas (United Kingdom)
Sarah Andrews (United Kingdom)

BRONZE


Karl Gleissner (Austria)
Hermann Staudinger (Austria)
Heidemaria Feyertag (Austria)
Marcela Turonova (Czech Republic)
Johanna Ala-mattinen (Finland)
Riitta Markkanen (Finland)
Nina Tapojärvi (Finland)
Jaana Afflekt (Finland)
Maiju E Jokitalo (Finland)
Kine Solbakken (Norway)
Kazimiera Nowak (Poland)
Honorata Wasielewska (Poland)
Jolanta Majkutewicz (Poland)
Rebecca Winters (United Kingdom)
Kim & Terry Briggs (United Kingdom)
Vivienne Talsmat (United Kingdom)
Sue & Matt Thomas (United Kingdom)
Emma Elizabeth Whitnall (United Kingdom)
Hannah Johnson (United Kingdom)
Jake White (United Kingdom)
Malcolm Ford (United Kingdom)
Julie Dalton (United Kingdom)
Patricia Lee (United Kingdom)

STAR


Theresia Bobovnik (Austria)
Hildegard Stepke (Austria)
Karl Gleissner (Austria)
Hermann Staudinger (Austria)
Faustmann Moebelmanufaktur (Austria)
Silvia Rossmann (Austria)
Dieter Dachauer (Austria)
Dorothea Giessauf (Austria)
Jutta Schifferl (Austria)
Manuela Graf (Austria)
Theresia Sudy (Austria)
Karl Kriendlhofer (Austria)
Roli Zinke (Austria)
Alexandra Spanbloechl (Austria)
Patrick Degold (Austria)
Otto Harrer (Austria)
Gabriele Kendlbacher (Austria)
Eva Sternecker (Austria)
Heidemaria Feyertag (Austria)
Judith Trethan (Austria)
Cornelia Eibel-haberfellner (Austria)
Peter Decker (Austria)
Michaela Trombiková (Czech Republic)
Marek Rataj (Czech Republic)
Paula Karjalainen (Finland)
Elma Rautio (Finland)
Tauno Myllyoja (Finland)
Aila & Leo Leppänen (Finland)
Aimo Haukipuro (Finland)
Ralf & Benita Hellström (Finland)
Irja Hannila (Finland)
Jaana Ylen-hurme (Finland)
Anne Kankaanranta (Finland)
Josef Hoermann (Germany)
Aubrey Claffey (Ireland)
Valeria Cimmino (Italy)
Domenico Scopinaro (Italy)
Emanuela  Corsini (Italy)
Tove Liabø (Norway)
Helseriket Spa & Velvære Jagedal (Norway)
Selina Loovik (Norway)
Aud Inger Kristiansen (Norway)
Ellef Severinsen (Norway)
Ewa Kamańczyk (Poland)
Seweryn Świniarski (Poland)
Elzbieta Bakuła (Poland)
Zdzisław Zarzycki (Poland)
Henryk Grygorcewicz (Poland)
Łukasz Walas (Poland)
Aldona Klepacz (Poland)
Jolanta Jabłońska (Poland)
Honorata Walas (Poland)
Jorma Lähde (Spain)
Mikaela Bylund (Sweden)
Alastair Bews (United Kingdom)
Rebecca Winters (United Kingdom)
Kim & Terry Briggs (United Kingdom)
Vivienne Talsmat (United Kingdom)
Laura Scimeca (United Kingdom)
Emma Elizabeth Whitnall (United Kingdom)
Kerry Madgwick (United Kingdom)
Gill Barham (United Kingdom)
Angie Watson (United Kingdom)
James Thomas (United Kingdom)
Jake White (United Kingdom)
Nicola Shevket (United Kingdom)
Vicky Farmer (United Kingdom)
Emma Hendrie (United Kingdom)
Malcolm Ford (United Kingdom)
Julie Dalton (United Kingdom)
Jane Sedgley Lesley Anwar (United Kingdom)
Terry & Eric Bosshard (United Kingdom)
Frank O'donnell (United Kingdom)
Bernadette O'reilly (United Kingdom)
Monica Gallen (United Kingdom)

Beste rekrutterere i april
Teammedlemmer med flest egensponsede nye trackingsentre


Nina Tapojärvi (Finland) - 8
Teri Rigby (United Kingdom) - 7
Morten Sand (Norway) - 7
Hilkka & Eero Saukko (Finland) - 7
Eija H & Veli P Hänninen (Finland) - 7
Marlene Williams (United Kingdom) - 7
Bernadette O'Reilly (United Kingdom) - 6
Marianne Hofer (Austria) - 6
Frank O'Donnell (United Kingdom) - 6
Sue & Matt Thomas (United Kingdom) - 6
Christine Herrmann (Germany) - 6
Nicola Shevket (United Kingdom) - 6
Marku & Eija Kvist (Spain) - 5
Eduard Bobovnik (Austria) - 5
MV LIFE CZECH S.R.O (Czech Republic) - 5
Malcom Ford (United Kingdom) - 5
Kristina & Kalevi Niskanen (Finland) - 4
Gianluca Daneri (Italy) - 4
Renate Zagorsek (Austria) - 4
Jacek & Marta Cieślik (Poland) - 4
Eva Sternecker (Austria) - 4
Heidemaria Feyertag (Austria) - 4
Juhani & Kaisa (Finland) - 4
Rebecca Winters (United Kingdom) - 4
Gianluigi Genoni (Italy) - 4
Milla Hirvonen (Finland) - 4
Jake White (United Kingdom) - 4
Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finland) - 4
Jonathan Burgess (United Kingdom) - 4


Beste teambyggere i april
Teammedlemmer med flst rangopprykk blant egensponsede teammedlemmerts


Werner Gaisch (Austria) - 3
Franz Eder (Austria) - 3
Marjaana Heikkinen (Finland) - 2
Markku Mäntyjärvi (Finland) - 2
Claudia Gherghe (Austria) - 2
Petra Kiradi (Austria) - 2
Christina Moyo (Austria) - 2
Stefan Schadl (Austria) - 2
Francesca Rigby (United Kingdom) - 2
Jonathan Burgess (United Kingdom) - 2
Rebecca Winters (United Kingdom) - 2
Vivienne Talsmat (United Kingdom) - 2
Laura Scimeca (United Kingdom) - 2
Emma Elizabeth Whitnall (United Kingdom) - 2
Hannah Johnson (United Kingdom) - 2
Fatima Fird (United Kingdom) - 2
Sammy Smith (United Kingdom) - 2

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.