Juli 2017 Anerkjennelse

onsdag, august 09, 2017



Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i juni! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.

RANGOPPRYKK I JULI


Team Manager
Petra Rinkel (Germany)

Team Leader
Cornelia Haas (Germany)

Gold
Cornelia Haas (Germany)
Frisk Stil As (Norway)

Silver
Andrea Sauback (Austria)
Cornelia Haas (Germany)
Stecia Osuagwu (Ireland)
Ousmane Diop (Ireland)
Moreno Diolaiti (Italy)
Michela Lovadina (Italy)
Catherine Wilton (United Kingdom)
Anne Wright (United Kingdom)

Bronze
Silvia Schneider (Austria)
Andrea Saubach (Austria)
Sabrina Lindner (Austria)
Marja-leena Ja Matti Koistinen (Finland)
Christiane Jakob-tänzler (Germany)
Claudia Eck (Germany)
Kathrin Schroeder (Germany)
Lydia Van Der Kreeft (Germany)
Marina Duphorn (Germany)
James & Michelle Boyle (Ireland)
Gary Kealy (Ireland)
Ousmane Diop (Ireland)
Lorenzo Lisetti (Italy)
Damiano Saccardo (Italy)
Massimo Biasutto (Italy)
Tiziana Boschi (Italy)
Michela Lovadina (Italy)
Aud Staudenmann (Norway)
Kari Reistad (Norway)
Anne Grethe Brandsøy (Norway)
Gert Remmerie (Spain)
Ginny Burges (United Kingdom)
Thembekile Mhlophe (United Kingdom)
Nnenna Chima (United Kingdom)
Jackie Allen (United Kingdom)
Andrew Gilbert (United Kingdom)
Helen Carpenter Waters (United Kingdom)

Star
Willi Genser (Austria)
Margit Kovács (Austria)
Anna Wallner (Austria)
Karin Ulrich (Austria)
Monika Baumgartner (Austria)
Karoline Stenzel (Austria)
Andrea Becker-schaadt (Austria)
Leopoldine Karner (Austria)
Valeria Rupp Rus (Austria)
Ingrid Raffer (Austria)
Anita Anninger (Austria)
Renate Trois (Austria)
Erika Diepold (Austria)
Petra Wundsam (Austria)
Irmgard Gruntnig (Austria)
Andre Lindner (Austria)
Christa Zapf (Austria)
Roswitha Aigner (Austria)
Gerhard Mag. Reithofer (Austria)
Dieter Grassberger (Austria)
Dr. Bruno Radakovits (Austria)
Maria Aigner (Austria)
Julya Kovacs (Austria)
Stefan Krall (Austria)
Tichavska Realitni S.R.O (Czech Republic)
Tina Simonsen (Denmark)
Liisa Koivisto (Finland)
Ritva Lahti (Finland)
Regina Tikkanen (Finland)
Tuula & Sara Pikkarainen & Puumalainen (Finland)
Niina & Mika Jetsonen (Finland)
Merja & Tapani Katainen (Finland)
Peter Boettner (Germany)
Roman Richtárik (Germany)
Marie Luise Wutz (Germany)
Ebru Deniz (Germany)
K Walter Gmbh (Germany)
Waltraud Leher (Germany)
Roswitha Henke (Germany)
Claudia Kraus (Germany)
Lydia Van Der Kreeft (Germany)
Christel Reichelt (Germany)
Nancy Bischof (Germany)
Marina Duphorn (Germany)
Sven Doernbrack (Germany)
Stephan Antje (Germany)
Sabine Springer (Germany)
Kornelia Bachmeier (Germany)
John Murphy (Ireland)
Angela Moran (Ireland)
Maureen Mahony (Ireland)
Dotun Adegbesan (Ireland)
Tom Wells (Ireland)
Geraldine O. Donnell (Ireland)
Sabrina Fin (Ireland)
Chris Okereke (Ireland)
Sali Lami (Italy)
Dennis Marcolin (Italy)
Domenico Volontè (Italy)
Laura Cecilia Fernandez Pereira (Italy)
Christian Sebastiani (Italy)
Simone Mariucci (Italy)
Elena Giulia Stompanato (Italy)
Giacomo Cona (Italy)
Mirta Favalli (Italy)
Umberto Rubino (Italy)
Valentin Bujor (Italy)
Argia Milocco (Italy)
Mary Paolucci (Italy)
Michela Pavolucci (Italy)
Katia Della Bona (Italy)
Michele Graputti (Italy)
Davide Graputti (Italy)
Flavio Ciman (Italy)
Stefano Giraldo (Italy)
Simona Chiola (Italy)
Sigmunn Anthonsen (Norway)
Hendrika Johanna Hietland Heie (Norway)
Steinar Malerud (Norway)
Birgit Høyer (Norway)
Robert Varholm (Norway)
Dan Rudi Sundet (Norway)
Gunnar Olsen (Norway)
Reidun Alida Røys (Norway)
Janne-mari Braaten (Norway)
Linn Johannessen (Norway)
Liv Ellen Drotningsvik (Norway)
Kari Henrikke Myhre Gåssand (Norway)
Kate Rasmussen (Norway)
Anne Grethe Brandsøy (Norway)
Anne Norunn Halås (Norway)
Imran Bogfjelldal (Norway)
Karl Ole Solberg (Norway)
Tina Krogstad (Norway)
Kirsten Michelsen Johansen (Norway)
Britt Gulbrandsen (Norway)
Galina Bryzgina (Poland)
Inna Sycheva (Poland)
Beata Dekaban (Poland)
Mykola Boiko (Poland)
Valentina Veselova (Poland)
Zavod Pod Mavrico (Slovenia)
Mateja Muraus Ferk (Slovenia)
Vanessa Del Pilar Avila Waltero (Spain)
Eva Messelt Lyckberg (Sweden)
Katarina Widén (Sweden)
Lana Brown (United Kingdom)
Hester Cox (United Kingdom)
Alison Deverill (United Kingdom)
Philip Salwey (United Kingdom)
Anita Haley (United Kingdom)
Gill Fullen (United Kingdom)
Emma Mcevoy (United Kingdom)
Samantha Bradie (United Kingdom)
Patil Hunma (United Kingdom)
Paula Thompson (United Kingdom)
Helen Boyd (United Kingdom)
Julie Dudd (United Kingdom)
Andrew Gilbert (United Kingdom)
Katie Invernizzi (United Kingdom)
Helen Carpenter Waters (United Kingdom)
Suzanne Alexander (United Kingdom)

BESTE REKRUTTERERE I JULI

Teammedlemmer med flest egensponsede nye trackingsentre

Sabrina Lindner (Austria) - 7
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland) - 4
Andrew Gilbert (United Kingdom) - 4
Andrea Saubach (Austria) - 4
Emeka & Prisca Okakpu (Ireland) - 3
Markku & Eija Kvist (Spain) - 3

BESTE TEAMBYGGERE I JULI

Teammedlemmer med flst rangopprykk blant egensponsede teammedlemmerts

Petra Rinkel (Germany) - 8
Mads Østvang (Spain) - 7
Emeka & Prisca Okakpu (Ireland) - 7
Francesca & Hermann Pflueger (Germany) - 7
Heidi Byrkjeland (Sweden) - 6
Sabrina Lindner (Austria) - 6
Keith Robinson (Ireland) - 6
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland) - 5
Marlis Hoffmann (Germany) - 5
Maurizio Biasci (Italy) - 5
Anna-Maija & Hannu  Kreivi (Finland) - 5
Nicola Barbieri (Italy) - 5
Bostjan Pilej (Slovenia) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.