November 2017 Anerkjennelse

torsdag, desember 07, 2017



Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i november! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.

RANGOPPRYKK I NOVEMBER


Team Director
Francesca & Hermann Pflueger (Germany)

Team Leader
Julian Philipp Zettl (Germany)

Gold
Liliana Ruocco (Italy)
Angie Watson (United Kingdom)

Silver
Nicole Mag. Strodl (Austria)
Uwe Ing. Strodl (Austria)
Ryszard Jedynak (Germany)
Dilek Pekcecinar (Germany)
Patrizia Parpajola (Italy)
Svetlana Firsova (Poland)

Bronze
Uwe Ing. Strodl (Austria)
Karin Cappelen (Denmark)
Maija Flytström (Finland)
Eva Dierlich (Germany)
Sven Kalepky (Germany)
Alexandra Jöhnk (Germany)
Kornelia Bachmeier (Germany)
Dilek Pekcecinar (Germany)
Fadumo Ibrahim (Ireland)
Massimiliano Trovato (Italy)
Sabrina Disero' (Italy)
Svetlana Tutovan (Italy)
Janne Michelle Holm (Norway)
Erland Berg (Norway)
Hildegunn Eide (Norway)
Yvonne Remme (Norway)
Inga Bjørkestøl (Norway)
Sissel Gulaker (Norway)
Stian Iversen (Norway)
Aromasol Robøle (Norway)
Silje Sundet (Norway)
Cato Nysveen (Norway)
Anne O'donoghue (United Kingdom)

Star
Rosalia Decker (Austria)
Gertrude Holzer (Austria)
Martin Sadjak (Austria)
Anna Riederer (Austria)
Bernhard Sattler (Austria)
Josef Sattler (Austria)
Gerda Haidwagner (Austria)
Tanja Scherleitner (Austria)
Barbara Feiner (Austria)
Franz Grlj (Austria)
Jana Reiter (Austria)
Sieglinde Werner (Austria)
Dmytro Kudraň (Czech Republic)
Karel Korb (Czech Republic)
Anita Frank (Denmark)
Karin Cappelen (Denmark)
Alkarian (Finland)
Maija Flytström (Finland)
Otto Pesonen (Finland)
Anna-liisa Smolander (Finland)
Jaana Kiukkonen (Finland)
Hilkka Liimatainen (Finland)
Kestutis Sipavicius (Finland)
Arja Kallioranta (Finland)
Piia Uusi-kakkuri (Finland)
Mikko Hilpinen (Finland)
Tarja Ja Antti Hirvonen (Finland)
Anja Kangasniemi (Finland)
Anke Popp (Germany)
Primex (Germany)
Dagmar Antje Brudi (Germany)
Birgit Hübner (Germany)
Dilek Pekcecinar (Germany)
Simone Papperitz (Germany)
Karola Schneehagen (Germany)
Sibylle Henkel-riechert (Germany)
Gabriele Zimmerling (Germany)
Monika Schreiber (Germany)
Doris Albrecht (Germany)
Kathrin Uschmann (Germany)
Helga Hoeger (Germany)
Jonah Lumbatan (Ireland)
Fadumo Ibrahim (Ireland)
Alicia Beatriz Barauskas (Italy)
Filomena Nesci (Italy)
Devis Pipicello (Italy)
Celestina Goljevscek (Italy)
Mariarosa Nicoli (Italy)
Fabrizio Conti (Italy)
Michela Puggia (Italy)
Sabrina Disero' (Italy)
Alessia Mana (Italy)
Alessandro Toninel (Italy)
Maria Assunta Maggi (Italy)
Miranda Maria Picotto (Italy)
Maurizio Angelino (Italy)
Tiziana Marchetti (Italy)
Luigi Azzariti (Italy)
Sylwia Aneta Sudol (Italy)
Daniel Bertola (Italy)
Romolo Fieschi (Italy)
Monica Graziella Piloto (Italy)
Donato Sgaravatto (Italy)
Graziella Giuliano (Italy)
Fabio Bardelli (Italy)
Nadia Michelon (Italy)
Alessandro Alibrandi (Italy)
J.r.s. Ormskerk (Netherlands)
Wenche Sunde Johannessen (Norway)
Rolf Belsås (Norway)
Jarl Magne Strømland (Norway)
Wenche Fremo (Norway)
Kyrre Ødegaard (Norway)
Ivar Jacobsen (Norway)
Roger Solhaug (Norway)
Line Rasch (Norway)
Wenche Fride`n (Norway)
Didrik Martens (Norway)
Solgunn Moen (Norway)
Tone Olaussen (Norway)
Trond Viken (Norway)
Janne Lyng (Norway)
Cato Nysveen (Norway)
May Britt Kjeserud (Norway)
Knut Dørmænen (Norway)
Tone Rosenborg (Norway)
Aina Solbakk (Norway)
Kent Andre Gundersen (Norway)
Bartosz Bobran (Poland)
Malgorzata Sperkowska (Poland)
Aleksandra & Małgorzata Cieślik (Poland)
Zulfira Baibudinova (Poland)
Radosław Maleszko (Poland)
Lyudmila Vaganova (Poland)
Zinaida Bagnenko (Poland)
Vyacheslav Kaulie (Poland)
Pavel Krokhmal (Poland)
Maja Lulik (Slovenia)
Prenos Uroš Kavs S.p. (Slovenia)
Dominik Crkvencic (Slovenia)
Iris Franca (Slovenia)
V Team Vanja Cipot S.p. (Slovenia)
Kormedia Judita Šegula S.p. (Slovenia)
Leticija Fortin (Slovenia)
Eva Rozgoni (Sweden)
Hildegunn Karlsson (Sweden)
Marlene Lindström (Sweden)
Carina Åsell (Sweden)
Henrik Schough (Sweden)
David Nilsson (Sweden)
Rebecca Horwood-smith
Debbi Govender (United Kingdom)
Helen Bettles (United Kingdom)
Anne Gwinnett (United Kingdom)
Sue Fixsen (United Kingdom)
Belinda  Williams (United Kingdom)
Lyn Baillie (United Kingdom)
Wiesław Mróz (United Kingdom)
Amyy Roy (United Kingdom)

BESTE REKRUTTERERE I NOVEMBER

Teammedlemmer med flest egensponsede nye trackingsentre

Assunta Margherita Olivero (Italy) - 8
Siegfried Feitl (Austria) - 6
Petra Kucharova (Czech Republic) - 6
Steven J. Innes (United Kingdom) - 6
Liliana Ruocco (Italy) - 6
Dilek Pekcecinar (Germany) - 5
Emeka And Prisca Okakpu (Ireland) - 5
Simona Bossa (Italy) - 4
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 4
Wellness Adam Cieślik (Poland) - 4
Romolo Fieschi (Italy) - 4
Nada Štrovs (Slovenia) - 4
Christine & Hansy Herrmann (Germany) - 4

BESTE TEAMBYGGERE I NOVEMBER

Teammedlemmer med flst rangopprykk blant egensponsede teammedlemmerts

Francesca & Hermann Pflueger (Germany) - 11
Ana Vajda-Friess (Finland) - 8
Eric & Kati Gammals (Finland) - 7
Christine Herrmann & Hansy Herrmann (Germany) - 7
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 6
Carmen Stein (Germany) - 5
Inga & Lars Groeber (Spain) - 5
Knut Inge Busk (Norway) - 5
Heidi Byrkjeland (Sweden) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.