Anerkjennelse for Oktober 2015

tirsdag, november 10, 2015



Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i oktober! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.

Rangopprykk i oktober


Team Manager

Oliver Staudenmann (Norway)

Team Leader

Werner Gaisch (Austria)
Per Staudenmann (Norway)
Maria Jose Hoyos Ragel (Spain)
Ewa I Tomasz Nyikó (Poland)
Olena Koutsiou (Poland)

Gold

Werner Gaisch (Austria)
Per Staudenmann (Norway)
Maria Jose Hoyos Ragel (Spain)
Marilu Carreira (Norway)
Ewa I Tomasz Nyikó (Poland)
Olena Koutsiou (Poland)

Silver

Merika Ja Janne Sjöberg (Finland)
Per Staudenmann (Norway)
Marilu Carreira (Norway)
Paloma Martin Hoyos (Spain)
Ewa I Tomasz Nyikó (Poland)
Olena Koutsiou (Poland)
Thomas Eibisberger (Austria)
Teresa Karkula (Poland)

Bronze

Per Staudenmann (Norway)
Anu Mustaparta (Finland)
Alexandra Gaisch (Austria)
Paula Schattovich (Austria)
Joanna Miller (Poland)
Krystyna Tobiasz (Poland)
Morgan Olofsson (Sweden)
Arja Kallioranta (Finland)
Osvaldo Carreira (Norway)
Paloma Martin Hoyos (Spain)
Edelmira Rosario Zamora Gonzalez (Spain)
Bernhard Froewein (Austria)
Fredrik Beckius (Sweden)
Odd Solum (Norway)
Bartłomiej Guguła (Poland)
Dusan Srom (Czech Republic)
Olena Koutsiou (Poland)
Ebere Ugochukwu & Ugochukwu Nwokerie (Ireland)
Renate Zagorsek (Austria)
Thomas Eibisberger (Austria)
Teresa Horvath Sandorne (Poland)
Teresa Karkula (Poland)
Christiana Markou (Poland)
Zbigniew Zygadło (Poland)

Star

Stein Nordhagen (Norway)
Jenny Hok (United Kingdom)
Alexandra Gaisch (Austria)
Paula Schattovich (Austria)
Bengt Abrahamsson (Sweden)
Witold Burak (Poland)
Adam Rebeczko (Poland)
Hilde Bekken (Norway)
Grete Mikkelsen (Norway)
Gro Storetvedt (Norway)
Anders Wilmann (Norway)
Kari Virkkunen (Finland)
Sauli Särkioja (Finland)
Osvaldo Carreira (Norway)
Mariusz Matwiejczyk Cafmar (Poland)
Tina Furali (Norway)
Jaana Sierilä (Finland)
Sally Ann Pole (United Kingdom)
Grażyna Kwapisz (Poland)
Giuseppina Sacchini (Italy)
Nora Seppänen & Pasi Haikonen (Finland)
Manuela Fuchs (Austria)
Pino Valido Penate (Spain)
Barbara Chirigoni (Italy)
Tomasz Chabelski (Poland)
Małgorzata Laskowska (Poland)
Miroslaw Nowacki (Poland)
Bartłomiej Laskowski (Poland)
Comfort Chima (Ireland)
Siri Thurn Wesseling (Spain)
Maria Schmalek (Austria)
Inger Vorley (United Kingdom)
Doris Zinke (Austria)
Wolfgang Schwender (Austria)
Paulo Fernandes (Spain)
Ann Kalbakk (Norway)
Sven Petersen (Germany)
Tommy Hentilä (Sweden)
Siegfried Kovacic (Austria)
Gabi Gabi Grzeda (Poland)
Olena Koutsiou (Poland)
Michelle Klopf (Austria)
Mudr. Marcela Turonova (Czech Republic)
Ebere Ugochukwu & Ugochukwu Nwokerie (Ireland)
Heidemarie Vornehm (Austria)
Renate Zagorsek (Austria)
Torbjörn Dahlström (Sweden)
Thomas Eibisberger (Austria)
Teresa Horvath Sandorne (Poland)
Sławomir Brylak (Poland)
Timi & Jolanta Martins (Ireland)
Thomas Nilson (Sweden)
Francesco Pizzimenti (Italy)
Urszula Rawecka (Poland)
Ann-elise Vang (Norway)
Teresa Karkula (Poland)
Roman Elsenbahn (Poland)
Sylwia Karkula (Poland)
Romana Zinke (Austria)
Carolina Isabel Racero Ruiz (Spain)
Evelin Sereinig-buchner (Austria)
Christiana Markou (Poland)
Sonja Melkevik Stokke (Norway)
Zbigniew Zygadło (Poland)
Paris Loizou (Poland)
Demetra Pericleous (Poland)
Anita Supp (Austria)
Jacek Cieślik (Poland)
Herka Margarete Glieder (Austria)
Gabriele Hoegl (Austria)
Eva Patay (Poland)
Rainer Koeppel (Austria)
Thomas Pruntsch (Austria)
Rafał Sobczak (Poland)
Przemysław Gębala (Poland)

Beste rekrutterere i oktober

Teammedlemmer med flest egensponsede nye trackingsentre

Per Staudenmann, Norway - 17
Jacek Cieślik, Poland - 9
Marilu Carreira, Norway - 8
Mudr. Marcela Turonovam, Czech Republic - 7
Oliver Staudenmann, Norway - 7
Franz Friess & Ana Vajda-Friess, Austria - 7
Małgorzata Laskowska, Poland - 7
Olena Koutsiou, Poland - 7
Chinedu Leonard Mgbams, Ireland - 6
Salvatore Paruta, Italy - 6
Maria Nieves Simon Meneses, Spain - 6
Śtefan Richtárik, Czech Republic - 5
M4M+, Poland - 5
Ann Tveiterås, Norway - 5
Carolina Isabel Recero Ruiz, Spain - 5
Teresa Horvath Sandorne, Poland - 5
Alejandro Baquero Celigueta, Spain – 5

Beste teambyggere i oktober

Teammedlemmer med flst rangopprykk blant egensponsede teammedlemmerts

Franz Friess & Ana Vajda-Friess, Austria - 17
Helmut Jelinek, Austria - 10
M4M+, Poland - 8
Sabine Feitl, Austria - 6
Anna-Maija ja Hannu Kreivi, Finland - 5
Oliver Staudenmann, Norway - 5
Per Staudenmann, Norway - 5
Heidi Byrkjeland, Sweden - 5
Aud Staudenmann, Norway - 5
Corinna Froewein, Austria - 5
Mads Østvang, Norway - 5
Oleksandr Solonenko - 5
Margit Haidner, Austria - 5
Jolanta Bieniek, Poland - 4
Glenn Skamsar, Norway - 4
Juhani ja Kaisa Pulkka, Finland - 4
Joanna Amrosz, Poland - 4

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.