September og Oktober 2012 Recognition

mandag, november 19, 2012

Nedenfor er navnene på alle i Europa som har rang avansert i september og oktober! Gratulere til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å dedikere enorm tid og krefter til sine Synergy virksomhet.

September Rank Fremskritt

Team Leader
Elisabeth Unger (Austria)
Oliver Gabara (Finland)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Tormod Holt (Norway)

Gold
Bjoerg Skjellebekk (Norway)
Elisabeth Unger (Austria)
Lila Köngäs-saarikko (Finland)
Marko Huupponen (Finland)
Pablo & Ismael Gonzalez Del Campo (Spain)
Jaakko Ja Riitta Matikainen (Finland)
Olav Kuvås (Norway)
Geir Ove Vangen (Norway)
Tormod Holt (Norway) 


Oktober Rank Fremskritt

Team Director
Solveig Fagerheim (Norway)
Galyna Rajala (Finland)  

Team Manager
Bob Eriksson (Sweden)
Erik Spinnangr (Norway)
Karina Kirk (Denmark)
Ingrid Hanevold (Norway)
Heikki Lehtola (Finland)    


Team Leader
Marek Amrosz (Poland)
Agneta Sundby (Sweden)
Ah Khang Chong (United Kingdom)
Sigyn  Waerland (Sweden)
Karina Kirk (Denmark)
Thomas Kirk (Denmark)
Jørn Søvik (Norway)
Theda Witsker (Germany)
Tor-martin Schancke (Norway)
Tina Frederiksen (Denmark)
Karin Jacobsen (Denmark)
Christian Hinz (Germany)


Gold
Jacqueline Tappauf (Austria)
Atle Vabø (Norway)
Marek Amrosz (Poland)
Daniel Krawcewicz (Germany)
Inga Kathrine Soee (Denmark)
Aldona And Michal Mosiejko (Poland)
Heidelinde Kelbic (Austria)
Sigyn  Waerland (Sweden)
Thomas Kirk (Denmark)
Theda Witsker (Germany)
Soile Koskela (Finland)
Atle Ødegård (Norway)
Marlene Arnstein (Sweden)
Malla Hotti (Finland)
Tina Frederiksen (Denmark)
Liisa Alm (Finland)
Marie-therese Weissenhorn (Germany)
Maiju Ja Sibiry Konaté (Finland)
Unni Ernstsen (Norway)
Tina Schou Jakobsen (Denmark)
Maria Dolores Cebreros Moral (Spain)
Karin Jacobsen (Denmark)
Inge Wahlstrøm (Norway)
Janos Kovacs (Austria)
Siri Hallaren (Norway)
Christian Hinz (Germany)

*Klikk her for å se alle september og oktober 2012 rang fremskritt


September Top Rekrutterere
Teammedlem med de mest personlig sponsede tracking center


Centraleuropa



Ana Vajda-Friess (Austria)
Mateusz Pas (Poland)
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Gina Koenig (Germany)
Team Schweiz (Germany)


Scandinavia
Cindy Fjeld (Norway)
Kjetil Dreyer (Norway)
Tormod Holt (Norway)
Siri Hallaren (Norway)
Peder Martinus Lausund (Norway)


Storbritannia/Irland
Simeon Taylor (Ireland)
Shona Bradbury (United Kingdom)
Linda Jane Bennett (United Kingdom)
Muriel Lowry (Ireland)
Carl Flaherty (United Kingdom)


Oktober Top Rekrutterere
Teammedlem med de mest personlig sponsede tracking center

Centraleuropa
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Team Austria (Germany)
Rafal Rajkowski (Poland)
Ludwig Kalina (Austria)
Ana Vajda-Friess (Austria)


Scandinavia
Susanne Aasborg (Denmark)
Per Falk (Norway)
Tormod Holt (Norway)
Tina Schou Jakobsen (Denmark)
Sigyn Waerland (Sweden)


Storbritannia/Irland
Simeon Taylor (Ireland)
Shona Bradbury (United Kingdom)
Liz Leonard (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)
Josephine Gill (Ireland)


September Top Team Builders
Teammedlem med de mest personlig sponsede rang fremskritt

Centraleuropa 
Manfred Meyer - Network Power (Germany)
Andreas Vrana (Austria)


Scandinavia
Knut Inge Busk (Norway)
Steve Haugerud Znanie (Norway)
Oeystein Heldal (Norway)
Anne Eggen (Norway)
Rolv Eigil Nilsen (Norway)


Storbritannia/Irland
Keith Robinson (Ireland)
Mei-Mei Lillywhite (United Kingdom)


Oktober Top Team Builders
Teammedlem med de mest personlig sponsede rang fremskritt
 
Centraleuropa
Thomas & Kerstin Ellebracht (Germany)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Ana Vajda-Friess (Austria)
Karl Tappauf (Austria)
Hakan Cetin (Austria)

Scandinavia
Karina Kirk (Denmark)
Flemming Hammer Broetker (Denmark)
Heidi Byrkjeland (Sweden)
Blk-Consult Oy (Finland)
Svein Olav Lien (Norway)

Storbritannia/Irland
Keith Robinson (Ireland)
Siew Walton (United Kingdom)
Mandy Blaney (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)

Legacy Retreat 

Kvalificerade alumni
Mads Østvang
Hakan Cetin - Sells Consulting
William Martin
Martin Østvang
Oistein Bekkvang, Stefan Patrik Kristoffersen
Eric and Kati Gammals -Credentis
Reidun Lydersen Dalheim

Kvalificerade första gången
Ajasta Parkkola - PremLife
Susanne Kupske - SK Powermarketing
Stein Magne Osmoen, Ingrid Haugan




Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.