Kundeservice stenger
Den 22. desember samles Synergy WorldWide for å holde sin årlige julefest. Av den grunn vil kundeservice være stengt mellom kl 12:00 og kl 14:00 MST, slik at våre representanter kan delta på festen sammen med resten av konsernstaben.
Vennligst planlegg for å ta høyde for denne stengningen. Den 27. desember vil vanlige åpningstider gjelde.
Takk for at du forstår!
CONVERSATION
Founder’s Tour var en suksess!
Den siste uken i november reiste en fantastisk gruppe av teammedlemmer og gjester fra hele Europa til møter i England, Tyskland, Østerrike, Finland, Norge og Italia. De ønsket å delta på den inspirerende Founder’s Tour med Synergy WorldWides grunnlegger Dan Higginson, og få et innblikk i hva fremtiden bringer for Synergy.
På alle disse arrangementene fikk en nyttig informasjon om hvordan en skal bygge sin forretning, fra fantastiske ledere og foredragsholdere, som også delte sine visjoner for fremtiden, og ga nyttige tips om hvordan en kan påvirke Synergys markeder på en positiv måte. Synergy Vice President of Sales Carmelo D’Anzi var mektig imponert over oppmøtet til disse arrangementene, og uttrykte sin oppriktige takknemlighet til både teammedlemmer og ledere som deltok.
«Det var en fantastisk rundtur», kunne D’Anzi fortelle. «Jeg ønsker å takke alle våre ledere i London, Oslo, Helsinki, Nürnberg, Wien og Italia, og alle de som reiste fra andre land. Tusen takk for at dere gjorde denne rundreisen til slik en fantastisk opplevelse. Og ikke minst, tusen takk til Dan Higginson fordi han delte sine visjoner for Synergy WorldWide med oss. Jeg håper at alle som deltok tok til seg det som ble sagt. Dette er kunnskap som vil endre forretningen din og ditt liv på en positiv måte, og som vil hjelpe deg med å gjøre en stor innvirkning på Europa. Tiden er NÅ!»
Basert på den suksessfulle rundreisen er Dan Higginson sikker på at fremtiden til Synergy er lysere enn noen gang, og han planlegger å gjøre året 2018 til et historisk år.
«Det er alltid en glede å møtes ansikt-til-ansikt med våre teammedlemmer som bruker så mye av sin tid på å spre Synergys budskap om Elite-helse over hele verden. Rundreisen var en suksess, og jeg er stolt av den visjonen vi ble enig om for fremtiden til vårt selskap. Synergy har hatt en imponerende vekst i 2017, og med våre planer for 2018 er vi sikker på at veksten vil fortsette».
Takk til alle våre engasjerte og entusiastiske teammedlemmer og gjester som kom for å delta på disse arrangementene. Vi håper du opplevde dem som verdifulle. Husk å komme tilbake til denne bloggen med jevne mellomrom for oppdateringer om arrangementer og kampanjer som kommer i nær fremtid og i 2018!
CONVERSATION
Elite Honors-kvalifiserte i november 2017
I den siste måneden ble en fenomenal gruppe med teammedlemmer kvalifisert for Elite Honors. Elite Honors Club er større enn noen gang på grunn av en forsterkelse av individuelle virksomheter med regelmessige og konsekvente ferdigheter. Takket være din innsatsvilje og vedholdenhet fortsetter Elite Honors Club å vokse og Synergy Europa fortsetter å nå nye suksessnivåer.
Gratulerer til hver av de følgende kvalifiserte for Elite Honors!
Elite 2400
Reidun Lydersen Dalheim
Ann-Kathrine Nyborg
Frisk Stil As
Stine Hagen
Veronica Jagedal
Bjørg Inger Usland
Kenneth Iversen
Cato Nysveen
Elite 1200
Geir Wiig
Grethe Tellefsen
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan
Roar Westby
Ann Karin Porsanger
Eva Rambraut
Janne Michelle Holm
Deniz Strengehagen Gungør
Liss Saeterdal
Tor Mentzoni
Ester Olsen
Jon Ragnar Krogstad
Øystein Solum
Gitte Kristin Evang
Gunlaug Olsen
Grete Lund
Bjørn Øverbye
Olav Hindseth
Ann Kristin Gulsrud
Unni Bergene
Anita Losen
Marianne Henriksen
Axes Helse Senter
Helseriket Spa & Velvære Jagedal
Hege Mari Finnanger
Odd Arild Engh
Erland Berg
Svein Erik Johansen
Eva Beate Aalid
Christer Sverre
Wenche Sundby
Yvonne Remme
Inga Bjørkestøl
Martin Eng
Sissel Gulaker
Kjetil Eika
Steinar Baakind
Hudpleieverkstedet
Stian Iversen
Silje Sundet
Tone Olaussen
Elite 600
KLIKK HER
Gratulerer til alle som har oppnådd Elite Honors så langt. Dedikasjonen og lidenskapen du viser for å bygge en vellykket Synergy-virksomhet er imponerende. Vi vil gjerne takke dere for fantastisk arbeidsmoral og tro, samt eksemplene dere er for alle de som ønsker å etterlate seg sin egen arv.
CONVERSATION
God julehilsen fra Synergy Support
God julehilsen fra alle oss her på Synergy Worldwide Support! Vi håper at dere alle i løpet av denne helgen kan nyte tiden sammen med familie og venner mens du venter på det nye året som kommer!
For å være fri til å nyte en fin helg, vil vi bli stengt på følgende dager:
- Mandag og tirsdag 25. og 26. desember for juleferie
- Mandag 1 januar for det nye året.
Takk for forståelsen!
CONVERSATION
November 2017 Anerkjennelse

Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i november! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.
CONVERSATION
SISTE SJANSE TIL Å KVALIFISERE SEG FOR SUCCESS RETREAT!
Desember er din måned! Dersom du ikke allerede har kvalifisert deg for Success Retreat i Formentera i Spania, har du sjansen nå.
Teammedlemmer med pin-tittel Team Manager eller høyere, trenger kanskje en siste innspurt for å beholde tittelen. Har du kvalifisert deg for Elite Honors Club i minst tre måneder? Kanskje du er noen få CV fra minimumskravet til CV på TC1? Gjør alt du kan for å greie det denne måneden, uansett hvor du er i kvalifiseringsprosessen!
KVALIFISERINGSKRITERIER FOR SUCCESS RETREAT
Du får dekket alle utgifter til dette eventet. Ja, det er sant; Alt er gratis! Du får oppleve fantastiske strender og nydelig mat og kommer til å elske denne spesielle spanske øya.
Når du bygger en Synergy-forretning, er pin-tittelen Team Manager en viktig milepæl. For å oppnå og opprettholde denne tittelen må man ha et solid forretningsfundament, som er et godt grunnlag for fortsatt vekst i årene som kommer.
Lykke til denne måneden! Så ses vi i Formentera!
CONVERSATION
KVALIFISER DEG FOR DIRECTORS RETREAT
Ved Europe Summit tidligere i år ble Directors Retreat introdusert som en del av det nye Synergy Success Track. Vi gleder oss og har allerede begynt å forberede oss til det første Directors Retreat som blir arranger i august 2018. Vi håper dere gjør det samme!
Fra og med Directors Retreat 2019 vil teammedlemmenes kvalifiseringsperiode være fra juni til mai, dvs. 12 måneder. For det aller første eventet; Directors Retreat 2018, er imidlertid kvalifiseringsperioden fra oktober og ut mai bare åtte måneder! Men vi kunne bare ikke vente til 2019 med å arrangere det første Directors Retreat, og vi tror ikke du har lyst til å vente heller. Så nå er det bare å starte på veien mot kvalifisering så fort som mulig!
FØRSTE ØYEKAST
Hvem kan kvalifisere seg? Team Director og høyere
Når vil dette foregå? August
Hvor vil dette foregå? Salt Lake City, Utah og Las Vegas, Nevada, USA
Kvalifiseringsperiode: Juni–mai
KVALIFISERINGSDETALJER
Første-gangs kvalifisering
Første-gangs kvalifiserte inkluderer nye Team Director og Team Elite. Alle første-gangs kvalifiserte må også være kvalifisert til Elite Honors tre eller flere ganger innenfor kvalifiseringsperioden.
Ny Team Director
• Kvalifisert som individuell: Oppnå tittelen Team Director for første gang og oppretthold tittelen i ytterligere en måned
• Kvalifisert til å ta med en gjest: Oppnå tittelen Team Director for første gang og oppretthold tittelen i ytterligere tre måneder
Ny Team Elite
• Individuell kvalifisering: Rykk opp som Team Elite for første gang
• Kvalifisert til å ta med en gjest: Rykk opp som Team Elite for første gang og oppretthold tittelen i ytterligere en måned
KVALIFISERINGSGJENTAKELSE
Gjentakende kvalifiserte inkluderer Pearl Executive og høyere. Alle kvalifiseringsgjentakere må også være kvalifisert til Elite Honors tre eller flere ganger innenfor kvalifiseringsperioden. En gjentakende kvalifisert må:
• Bli betalt som Pearl Executive i minst en måned i løpet av kvalifiseringsperioden.
• Personlig sponse en førstegangs kvalifisert.
Eksisterende Team Director og høyere
Team Director må oppfylle kvalifikasjonene til Team Elite
Team Elite må oppfylle kvalifikasjonene til Pearl Executive
Pearl og høyere må oppfylle kravene til «Kvalifiseringsgjentakelse»
Sett deg mål med en gang for å påse at navnet ditt kommer på lista. Vi ser frem til å gi den en velfortjent reise for livet.
CONVERSATION
Bestill ProStak blandeflaske i Synergy-butikken
Ha med deg den næringen du trenger i ProStak blandeflaske, som nå er tilgjengelig i Synergy-butikken.
ProStak-flasken koster bare 87 kr!
Denne blandeflasken er unik ved at den under væskebeholderen, som rommer 6,5 dl, har to avtagbare beholdere. Ha kapsler, tabletter eller pulver i de to beholderne, og monter dem på flasken med det spesielle vri-og-lås-systemet.
ProStak-flasken har lekkasjesikkert lokk og en patentert ball (BlenderBall) for lettvint og grundig blanding av din Synergy-drikk.
CONVERSATION
OBS. Synergy kundeservice holder stengt 23 og 24 November
Synergy kundeservice holder stengt torsdag 23 november og fredag 24 november på grunn av den amerikanske helligdag.
Vanlig arbeidstid fortsetter på mandag den 27. november
Hvis du har noe som må utføres vennligst ta kontakt med oss tidligere i uken. Vi vil gjøre alt mulig for å imøtekomme dine behov før eller etter ferien.
Takk for samarbeidet og Happy Thanksgiving fra Synergy!
CONVERSATION
Ny Team Manager: Veronica Jagedal
Veronica Jagedal er en ernæringsrådgiver og en lidenskapelig helseforkjemper som nettopp er blitt Team Leader. Etter at hun begynte å jobbe mer proaktivt med fokus på å nå det neste steget ble hun Team Manager på kun tre måneder.
«På veien til å bli Team Manager ble jeg mer og mer klar over hvor mye jeg elsker denne forretningsmuligheten. Rett og slett fordi jeg er så heldig at jeg får hjelpe andre mennesker til å oppnå suksess», forteller hun. «Jeg har lært at alt er mulig så lenge en har fokus på målet. Alt jeg har skrevet ned på papir har blitt en realitet.»
Selv om Veronica alltid har vært helsebevisst, så påstår hun at livskvaliteten hennes endret seg drastisk når hun begynte å integrere Synergy-produkter i kostholdet sitt. I tillegg har hun fått kunder for livet takket være kvaliteten på Synergy-produktene. Bare kvaliteten på produktene alene er grunn god nok til å drive med denne forretningen, mener hun.
«Når jeg arbeider sammen med mine distributører, prøver jeg å møte dem på deres premisser og ikke begrense deres kreativitet», sier Veronica. «Jeg ønsker at de skal finne sine egne styrker og kvaliteter. Jeg tror nemlig at alle mennesker må følge sitt hjerte og gjøre det som magefølelsen sier er rett, i tillegg til å være seg selv.»
Veronica har troen på alle teammedlemmene i organisasjonen sin, og ønsker at alle skal nyte reisen mot sine personlige mål. Hun mener det rett og slett er viktig å ha det gøy i hverdagen, fordi vi får aldri tilbake tiden som er gått. Med all denne positive energien mener Veronica at teamet hennes er sterkt, og at det er viktig å støtte hverandre uansett hvor en befinner seg i forhold til hverandre i organisasjon.
Det florerer med nye vekstmuligheter for Veronica i forbindelse med lanseringen av den nye hudpleieserien Trulūm. Hun får en stadig større målgruppe, og de eksisterende kundene hennes har fått et større sortiment å velge imellom.
Mens forretningen til Veronica vokser, ser hun frem til den dagen hvor hun og hennes tre barn kan bo på en stor gård, sammen med hestene sine.
Dette er bare begynnelsen på en meget spennende fremtid for Veronica i samarbeid med Synergy WorldWide.
CONVERSATION
Trulūm Guide er tilgjengelig i 10-pakning
Nå er det enklere å få Synergy-forretningen din til å vokse med Trulūm! Du kan bestille 10-pakninger av den offisielle Trulūm Guide i profesjonell trykk, klare for utdeling til nye og potensielle Trulūm-kunder.
Skaff deg et lager av disse heftene. En 10-pakning koster bare 99 kr!
I dette heftet finner du detaljert produktinformasjon og bruksanvisning. Du får også litt info om teknologien som gjør Trulūm til så fantastiske hudpleieprodukter.
Denne guiden er et nyttig hjelpemiddel når du skal lære andre om de deilige og effektive produktene som utgjør Trulūm-serien, og hjelpe dem å oppdage sin sanne glød.
CONVERSATION
Elite Honors-kvalifiserte i oktober 2017
I den siste måneden ble en fenomenal gruppe med teammedlemmer kvalifisert for Elite Honors. Elite Honors Club er større enn noen gang på grunn av en forsterkelse av individuelle virksomheter med regelmessige og konsekvente ferdigheter. Takket være din innsatsvilje og vedholdenhet fortsetter Elite Honors Club å vokse og Synergy Europa fortsetter å nå nye suksessnivåer.
Gratulerer til hver av de følgende kvalifiserte for Elite Honors!
Elite 2400
Reidun Lydersen Dalheim
Ann-Kathrine Nyborg
John Myrland
Tor Mentzoni
Frisk Stil As
Ann Kristin Gulsrud
Marianne Henriksen
Veronica Jagedal
Svein Erik Johnasen
Christer Sverre
Wenche Sundby
Kenneth Iversen
Hans Rese
Elite 1200
Geir Wiig
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan
Jens Tamlagsroenning
Glenn Jacobsen
Roar Westby
Aleksander Køteles
Arne Erik & Unni Steig
Ester Olsen
Jon Ragnar Krogstad
Gunlaug Olsen
Arnt Joar Lien
Siri Hallaren
Linda Bekkevold Hauge
Anita Losen
Axes Helse Senter
Helseriket Spa
Odd Arild Engh
Eva Beate Aalid
May Kristin Rønsen
Lene Solbakken
Kine Solbakken
Øystein Lillesand
Bjørg Inger Usland
Martin Eng
Kai Moen
Maria Sandmo
Sissel Gulaker
Malene Svardal
Steinar Baakind
Cecilie Drange
Jorun Berntsen
Thor-Gunnar Skaug
Silje Sundet
Elite 600
KLIKK HER
Gratulerer til alle som har oppnådd Elite Honors så langt. Dedikasjonen og lidenskapen du viser for å bygge en vellykket Synergy-virksomhet er imponerende. Vi vil gjerne takke dere for fantastisk arbeidsmoral og tro, samt eksemplene dere er for alle de som ønsker å etterlate seg sin egen arv.
CONVERSATION
Oktober 2017 Anerkjennelse

Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i oktober! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.
CONVERSATION
Trulūm Vanlige spørsmål tilgjengelig
Har du lurt på om Trulūm inneholder allergener? Må jeg bruke alle Trulūm-produktene? Hvor lenge er produktene ment å vare?
Legg svarene på disse spørsmålene og mange flere til din kunnskapsbank. Jo mer du vet om Trulūm, desto lettere blir det å dele det med andre. Last ned dokumentet og bli kjent med svarene på disse vanlige spørsmålene, slik at du vil være forberedt på den informasjonen folk trenger for å begynne sin kjærlighetsaffære med Trulūm.
Hvis du har flere spørsmål som ikke blir besvart i FAQ, kontakt kundeservice.
CONVERSATION
TJEN ELITE HONORS-BONUSEN
Hvis en bonus på opptil 5600 kr lyder spennende, så har vi den perfekte kampanjen for deg! Elite Honors Bonus er en ekstra belønning for din virksomhetsbygging i november til desember. Slik kan du tjene den:
For de første 2800 kr:
- Være kvalifisert for Elite Honors og
- Sponse tre nye teammedlemmer, som hver aktiverer med 200 CV eller mer.
- Være kvalifisert for Elite Honors og
- Sponse tre nye teammedlemmer til (totalt seks) Hver aktiverer 200CV eller mer.
Husk at denne kampanjen avsluttes når 2018 begynner, så avslutt året med en sterkere Synergy-virksomhet og litt ekstra penger i lommen!
For å lære hvordan du kvalifiserer for Elite Honors, klikk her. For mer informasjon om denne kampanjen, kontakt oss i dag.
EKSEMPLER PÅ PROMOTERING
Eksempel 1
I november er John kvalifisert for Elite Honors og sponser tre nye teammedlemmer, hver med 200 CV. Som et resultat er John kvalifisert til å tjene 2800 kr Elite Honors Bonus! Dette vil bli betalt med novemberprovisjonene i desember.
I desember sponser John tre nye teammedlemmer, hver med 200 CV. Han er også Elite Honors-kvalifisert i desember, slik at John kvalifiserer til å tjene en nye 2800 krElite Honors Bonus! Dette vil bli betalt med desemberprovisjonene i januar.
Eksempel 2
Diego er kvalifisert for Elite Honors i november og desember. Han sponser to nye teammedlemmer i november og fire nye teammedlemmer i desember, hver med 200 CV i aktiveringsvolum. Siden Diego har sponset totalt seks nye teammedlemmer i løpet av kvalifiseringsperioden, mens han er Elite Honors-kvalifisert begge måneder, derfor kvalifiserer han seg også for den maksimale Elite Honors Bonus Promotion på 5600 kr, som vil bli betalt i januar.
Eksempel 3
Sara er ikke Elite Honors-kvalifisert i november, så hun er ikke kvalifisert for noen Elite Honors Bonus utbetaling i november, uansett hvor mange hun sponser den måneden. Men i desember er hun kvalifisert for Elite Honors, og sponser fire nye teammedlemmer samme måned, hver med 200 CV i aktiveringsvolum. Sara kvalifiserer for en 2800 kr Elite Honors Bonus Promotion, som vil utbetales med desemberprovisjonene i januar.
CONVERSATION
Det nye Synergy nettstedet er live!
Vi er begeistret for å kunngjøre at Synergy WorldWides etterlengtede NYE nettside er offisielt live på new.synergyworldwide.com. Dette er en spennende milepæl, og vi gleder oss til å dele det vi har laget med deg.
Kos deg med Synergys nye digitale tilstedeværelse, med utallige nye bilder, sider og fordeler.
Oppdatert utseende
Det nye nettstedet har Elite Health-meldingen, oppdatert merkevarebygging, nytt innhold og design. Bruk noen få minutter på å klikke deg rundt på bedriftens nettsted, og du vil forstå hva Synergy handler om.
En brukeropplevelse
For første gang er både Synergy Shop, Pulse og Enrollment plassert under ett og samme tak. Alle tre enhetene er nå en del av Synergys nye nettsted [link].
Registrering
Tidligere var elektronisk påmelding for nye Teammedlemmer eller kunder en 10-trinns prosess. Nå har antall trinn blitt kuttet ned til halvparten! Teammedlemmer i utvalgte land kan også se frem til en elektronisk signaturfunksjon, og kravet om å sende inn et fysisk Komme-i-gang-skjema er fjernet.
Shopping og utsjekking
Shopping er nå enklere enn noensinne! Naviger enkelt mellom produkter og kategorier, og sjekk ut med en raskere, mer sømløs prosess.
Pulse
Du kjenner kanskje ikke igjen den nye versjonen av Pulse (det digitale bak-kontoret for Synergy Teammedlemmer), men ikke bekymre deg! Den er enklere enn noensinne å navigere i, selv ved ditt første besøk. Forvent å se et nytt downline-visningsprogram, dashbord, viktige ledetavler for rask tilgang til ledelsesstatistikk, rapportvisninger og mer.
E-post og sosial pålogging
Er du spent på å logge inn? Du bør være spent! For ekstra sikkerhet og bekvemmelighet vil du nå bruke din e-postadresse eller kontoer i sosiale medier til å logge inn. Med denne forbedringen kan du raskt og sikkert hente et glemt passord gjennom nettstedet. Du trenger ikke å vente på at en kundeserviceagent skal tilbakestille manuelt.
Viktig: Eksisterende teammedlemmer og kunder må sette opp ny pålogging. Bare bruk en unik e-postadresse og fullfør noen få enkle bekreftelsestrinn. Klikk her for en nyttig guide gjennom denne prosessen.
Hovedlederstyre
Key Leader Board er en ny funksjon som finnes på Pulse dashboard. Her kan teammedlemmer spore aktivitet i sine organisasjoner for bedre å støtte medarbeiderne i voksende vellykkede bedrifter.
Rapporter
Det nye Pulse bak-kontoret har en rekke dynamiske rapporter laget for å hjelpe teammedlemmer til å administrere sine kontoer og downliner mer effektivt. Fra "Business Growth Tracker" til "Organization Volume Tracker", har du statistikken du trenger.
Er du spent på å logge inn? Du bør være spent! For ekstra sikkerhet og bekvemmelighet vil du nå bruke din e-postadresse eller kontoer i sosiale medier til å logge inn. Med denne forbedringen kan du raskt og sikkert hente et glemt passord gjennom nettstedet. Du trenger ikke å vente på at en kundeserviceagent skal tilbakestille manuelt.
Viktig: Eksisterende teammedlemmer og kunder må sette opp ny pålogging. Bare bruk en unik e-postadresse og fullfør noen få enkle bekreftelsestrinn. Klikk her for en nyttig guide gjennom denne prosessen.
Hovedlederstyre
Key Leader Board er en ny funksjon som finnes på Pulse dashboard. Her kan teammedlemmer spore aktivitet i sine organisasjoner for bedre å støtte medarbeiderne i voksende vellykkede bedrifter.
Rapporter
Det nye Pulse bak-kontoret har en rekke dynamiske rapporter laget for å hjelpe teammedlemmer til å administrere sine kontoer og downliner mer effektivt. Fra "Business Growth Tracker" til "Organization Volume Tracker", har du statistikken du trenger.
Replikerte nettsteder
Deling av Synergy-nettstedet åpner nå nye muligheter! Teammedlemmer har nå tilgang til en gratis replikert nettside – et Synergy-nettsted som er knyttet til din individuelle virksomhet! Påmeldinger og transaksjoner som skjer på ditt replikerte nettstedgrensesnitt, vil gi deg fordeler direkte. Alle distributører vil ha sine egne nettadresser, som følger dette mønsteret: “ID#.synergyworldwide.com.”
Du finner gjengitt nettstedinformasjon under "My Synergy" -fanen i det nye Pulse-bak-kontoret.
Vi vet at alle disse endringene kan ta litt tid å venne seg til, og du vil kanskje trenge litt tid til å bli mer kjent med det nye nettstedet også. Etterhvert som du blir vant til det nye nettstedet, har du fortsatt tilgang til det gamle nettstedet du har kjent og elsket – helt til årets slutt. Etter å ha brukt litt kvalitetstid med det nye nettsiden, er vi sikre på at du vil elske den og aldri se deg tilbake!
CONVERSATION
Synergy sponser utøver som skal til Superior Challenge
Superior Challenge er en av Europas største Mixed Martial Arts (MMA)-stevner og i år er kampoppsettet fylt med erfarne, kjente talenter, inkludert Synergy-sponsede utøver Malin Hermansson. Malin trener masse for å være forberedt til å kjempe for første gang i Superior Challenge 2.desember i Stockholm.
Kvinnenes MMA vokser raskt, og Malin er beæret av å bli invitert til å kjempe i et stevne med så mange imponerende utøvere som alle kjemper for den samme muligheten. Hun er takknemlig for utøvere som Ronda Rousey og Joanna Jędrzejczyk som har gitt kvinner i denne idrettsgrenen mye oppmerksomhet.

Malin ånder for MMA og det har vært målet hennes i mange år å kjempe i et stevne som dette.
«MMA er den ultimate utfordringen både fysisk og mentalt,» sier Malin. «Sporten er i konstant endring og man vil alltid kunne lære nye ting og ha noe å jobbe videre med.»
Ved å se på roten til disse utfordringene, må Malin innrømme at den største utfordringen er henne selv. Det kreves masse selvdisiplin for å trene og spise riktig hver eneste dag. Hun må alltid yte sitt absolutt beste for å forbedre seg som en utøver og for å opprettholde optimal helse.
«Synergy-produkter har hjulpet meg masse i min kamp-karriere,» sier Malin. «Jeg bruker alle produktene og de er veldig viktig for meg. Jeg er 100 % seriøs når jeg sier jeg ikke ville vært i stand til å trene så hardt som jeg gjør uten disse produktene... Og restitusjon etter trening ville vært mye hardere.»
For øyeblikket trener Malin to ganger om dagen, der hun fokuserer på styrke og kondisjon på morgenen og trener MMA-teknikk på ettermiddagen. For å forberede seg til Superior Challenge, drar Malin til Bali for intensiv trening, noe hun mener er hva hun må gjøre for at hun 2. desember kan å gi en skikkelig kamp.
Det er på tilstelninger som Superior Challenge at store organisasjoner, som Ultimate Fighting Championship og Bellator ser lovende talenter, og Malin er derfor spent på om dette stevnet vil åpne noen nye dører for henne.
Støtt Malin med å følge henne i konkurransen! Superior Challenge vil bli vist på Viaplay og Pay-per-view. Med Synergy-produktene som en konstant i sitt treningsregime, vil Malin ha styrke og utholdenhet til å konkurrere på topp.
CONVERSATION
Introduserer Synergys nye Success Track
Med Synergys nylig utbedrede Success Track venter nye muligheter på alle nivåer. Om du er på vei til å oppnå Team Leader eller opprettholde din høyeste Presidential Executive-tittel, gir Success Track en opplevelse som er verdt å kvalifisere seg for.
Success Track består nå av tre eksklusive bonus retreater: Leadership Retreat, Directors Retreat, og Legacy Retreat. Alle retreatene er satt sammen for å motivere, belønne og inspirere deg til å bygge en næringsrik og selvdrevet Synergy-forretning.
Å kvalifisere seg for hver enkel retreat er en stor milepæl i jakten på Leave a Legacy — av helse og rikdom.
LEADERSHIP RETREAT
Nyt en ferie i Europa med andre Synergy-ledere, på et nytt fantastisk sted hvert år. Gruppeaktiviteter, skreddersydd opplæring, fantastiske måltider og mye mer kan forventes når man deltar på sin første Success Track retreat.
Hvem kan kvalifisere seg? Nye Team Leadere & Team Managere
Når vil dette skje? Juni eller juli hvert år.
Hvor vil dette foregå? På spennende europeiske destinasjoner
Kvalifiseringsperiode: Mars–februar
TRYKK HER for alle kvalifiseringsdetaljer.
DIRECTORS RETREAT
Fly til Utah og opplev Synergy WorldWide selv. Møt bedriftslederne, utforsk Hughes Center for Research and Innovation, se deg rundt på produksjonsanlegget, oppdag ektheten til Synergy, Utahs naturlige skjønnhet og nattelivet i Las Vegas på én og samme tur!
Hvem kan kvalifisere seg? Team Director og oppover
Når vil dette foregå? August
Hvor vil dette foregå? Salt Lake City, Utah og Las Vegas, Nevada
Kvalifiseringsperiode: Juni–mai
Kvalifiseringsperiode for Directors Retreat 2018 er oktober 2017 til mai 2018.
TRYKK HER for alle kvalifiseringsdetaljer.
LEGACY RETREAT
Den mest prestisjetunge av Success Track-retreatene, Legacy Retreat, vil gi deg en drømmeferie på en eksotisk destinasjon en plass i verden, der alle utgifter er betalt. Opplev flere eventyr man kun gjør en gang i livet, luksuriøse innkvarteringer og matretter, uforglemmelige utflukter og mye mer. Du vil her bli behandlet som kongelig.
Med Leadership Retreat og Directors Retreat på plass, er Legacy Retreat-kvalifikasjonene blitt tilpasset for å rette seg kun mot de med Executive-rang, som starter med Pearl Executive.
Hvem kan kvalifisere seg? Pearl Executive og oppover
Når vil dette foregå? Avhenger av lokasjonen
Hvor vil dette foregå? På den mest attraktive destinasjonen i verden
Kvalifiseringsperiode: Januar – desember
Presidential Executive har anledning til å oppnå en eksklusiv VIP-pakke!
TRYKK HER for alle kvalifiseringsdetaljer.
Hvilken retreat vil du kvalifisere deg for iår? Sett deg mål med en gang for å påse at navnet ditt kommer på lista. Vi ser frem til å gi den en velfortjent reise for livet.
* Retreat -datoer skrevet over, er kun omtrentlige eksempler. Lokasjoner, reiseplaner og tilleggdetaljer vil bli spesifisert nærmere avreisedato for hver retreat.
CONVERSATION
Synergy Ledertrening
I forbindelse med Founders Tour med Dan Higginson vil vi ha en ledertrening dagen før nede på Mortens Kro (Nittedal).
Dette blir en heldagstrening med fokus på å utvikle deg til å bli en solid og målbevisst leder for å bygge Synergy butikken din større.
Programmet vil inneholde alt fra mindsetting, mål, plan og belønning til jennomgang av Trulum og Microbiom produktene, gjennomgang av hjemmesiden, anerkjennelse, testimonials og mer.
Når: Lørdag, 25/11 kl: 1100–1800
Hvor: Mortens kro | Trondheimsveien 3, 1481 Hagan
Dette vil bli en fullspekket dag av mange korte og lærerike sesssions at dette vil du ikke gå glipp av.
Vi vil få høre fra noen av Europas dyktigste ledere.
Det er begrenset med plasser så meld dere på via facebook arrangementet, møtet er gratis.
For de av dere som kommer med fly og trenger transport gi beskjed til Stefan Patrik Kristoffersen eller Glenn Skamsar så ordner de det mellom Radisson Blu Airport Hotell og Mortens Kro. Etter ledertreningen reiser vi opp til Radisson Blu Airport Hotell og har det sosiale der utover kvelden. Ring og book dere rom så fort som mulig.
Vel møtt til en spennende og inspirerende helg den 25–26 november 2017.
Møtet er arrangert av: Mads Østvang, Stefan Patrik Kristoffersen, Martin Østvang og mange andre ledere.
CONVERSATION
Gratulerer alle kvalifiserte 9x Elite Honors!
Vi er utrolig forbauset over antall Synergy teammedlemmer som i september kvalifiserte seg til Elite Honors for niende måneden på rad.
Til sammen 407 fantastiske forretningsbyggere blir anerkjent for denne fremragende prestasjonen. Vi kan ikke være mer fornøyd med resultatet! Alle disse enkeltpersonene har fortjent en eksklusiv Elite Honors-jakke.
I tillegg vil vi gjerne få gratulere alle som kvalifiserte seg til Elite Honors for tredje eller sjette gang mellom juli og september. Dere er godt på vei til å få Elite Honors-jakken deres!
Her er en liste over alle kvalifiserte 9x i ditt område:
Elite 1200
Geir Wiig
Ann-Kathrine Nyborg
Siri Hallaren
Frisk Stil As
Anita Losen
Marianne Henriksen
Axes Helse Senter
Odd Arild Engh
Elite 600
Martin Eng
Tor Gunnar Standahl
Oliver Staudenmann
Reidun Lydersen Dalheim
Stein Magne Osmoen Ingrid Haugan
Arve Moltubakk
Inga Marja Sarre
Arne Erik / Unni Steig
Glenn Skamsar
Ivar Bjørnerud
Vivian Teland
Vidar Aasum
Tor Mentzoni
Jan Asmyhr
Olve Lyngset
Irene Persen
Ester Olsen
Morten Sand
Jon Ragnar Krogstad
Gitte Kristin Evang
Audni Ferger
Tormod Holt
Arnt Joar Lien
Bente Bjørnstad
Ragnar Stene
Katrine Høie
Wenche Langseth
Anne-Grethe Groenseth
Silvio Sneberger
Kerstin Birkholz
Monika Scheinbacher
Else Brakstad
Mary-Janne Nystol
Ann Kristin Gulsrud
Unni Bergene
Stine Hagen
Anne Figenschau
Hilde Bekken
Inger Grethe Henriksen
Arnt Vegar Juliussen
Veronica Jagedal
Helseriket Spa & Velvære Jagedal
Hege Mari Finnanger
Helene & Geir Engen Midtbu
Nils Arne Haugum
Eva Beate Aalid
Kari Haug
Svein Berg
Kine Solbakken
Line Kristoffersen
Christer Sverre
Per-Willy Bakke
Anders Eriksen
Bjørg Inger Usland
Wenche Sundby
Maria Sandmo
Pål Nyttingnes
Monica Pedersen
Kjetil Eika
Malene Svardal
Bjørg Røsland
Steinar Baakind
Elisabeth Bølskog
Terje Stabæk-Jahr
Kåre Haugum
For å lese fullstendig liste over gjentakende kvalifiserte, KLIKK HER.
Til alle sammen, fantastisk arbeid! Deres evne til å nå kvalifiseringskravet gjentatte ganger viser talentet, lidenskapen og engasjementet deres til å hjelpe andre å leve et sunnere, gladere liv.
CONVERSATION
ELITE HONORS PÅMINNELSE OM PRODUKTKREDITERING
Det er utrolig hvor fort tiden flyr! Ettersom vi nå jobber oss gjennom det siste kvartalet av 2017, minner vi våre medlemmer av Elite Honors Club om at vi nærmer oss «målstreken» for produktbonuser!
KVALIFISERINGSDETALJER FOR PRODUKTKREDITERING
I begynnelsen av året annonserte Synergy at produktkreditering vil bli tildelt til teammedlemmer som kvalifiserer for Elite Honors på 600, 1200 og 2400 CV-nivåer:
1. Elite 600: € 1200
2. Elite 1200: € 2400
3. Elite 2400: € 4800
For å kvalifisere for produktkreditering må et teammedlem ha en aktiv konto, ha et godt forhold til selskapet og:
(1) Alle eksisterende teammedlemmer fra og med januar hvert kalenderår må være Elite Honors-kvalifisert i 12 påfølgende måneder i det kalenderåret (fra januar til og med desember).
- ELLER -
(2) Nye teammedlemmer, må aktivere distributørkontoen innen 30. juni i kvalifiseringsåret, være Elite Honors kvalifisert hver måned for de resterende månedene av året, og ha en kumulativ mengde CV på sin TC1 innen årets slutt som er lik eller større enn det 12-månedersbeløpet som tilsvarer kvalifikasjonsbeløpet for produktkrediteringen (600 CV = 7200 CV; 1200 CV = 14 400 CV; 2400 CV = 28 800 CV).
Merk: Produktkreditt vil bli tildelt det samsvarende minste fellesnevner-CV-beløpet som er opptjent.
Så fortsett med den gode jobben dere gjør! Elite Honors tolvte måned vil være her før du aner!
For eksempler og mer informasjon om 2017 Elite Honors-programmet, klikk her.
CONVERSATION
Oppsummeringsvideo fra Summit 2017
Hygg deg med videoopptaket av Synergy EU Summit, og ikke glem å registrere deg for neste store Synergy EU-arrangement, Back to Basics 2018!
CONVERSATION
Trulum HYDRATING TONER
Etter rengjøring renser Trulūm Hydrating Toner og forbereder huden for effektivt å absorbere de rike, naturlige ingrediensene og kraftfulle ekstraktene av de andre produktene i Trulūms hudpleieregime. Ved å hjelpe med å regulere fuktighetsnivåer og balansere hudens pH-nivå, støtter denne unike formuleringen også de naturlige prosessene i huden for å gi et sunnere utseende.
FORDELER
- Økt fuktighet
- Ikke-astringent og forsiktig, opprettholder en sunn hud
- pH-balanserende for lipidhelse
- Stabiliserer huden ved å fremkalle hudens naturlige responser
NØKKELINGREDIENSER
- Rødbete øker fuktighet
- Vannmelon, linser og epleekstrakter gir aminosyrer, vitamin B5 og polysakkarider for å støtte hudens helse og fuktighetsbalanse
- Havre ekstrakter høye i avenatramider, som er unike og kraftige anti-irriterende forbindelser
ANBEFALT BRUK
Påfør forsiktig over nakken og ansiktet med en bomullsdott eller spray. La tørke. Bruk morgen og kveld.
CONVERSATION
September 2017 Anerkjennelse

Nedenfor er navnene på alle i Europa som har oppnådd rangopprykk i september! Gratulasjoner til våre arbeidsomme ledere som fortsetter å vie tid og krefter på sin Synergy virksomhet.
CONVERSATION
Ny Team Manager: Mary-Janne Nystøl
Ernæringsfysiolog, tobarns mor og tidligere interiørdesigner Mary-Janne Nystøl fortalte at virksomheten hennes har vokst stødig siden hun fikk tittelen som lagsjef. For å bli Team Manager jobbet hun tett med kollega Marianne Henriksen – som også nylig nådde tittelen – for å lage en forretningsplan rundt Purify-programmet.
Hun og Marianne oppmuntret lagene deres til å sette og nå mål med Purify-programmet og -produkter, med målet om å bli Team Manager i tankene. Mary-Jannes lederskap kombinert med lagets flid og arbeidsmoral gjorde det mulig.
«Vi jobber fra hjertene våre, som et lag, og drives av å være gode mennesker, gode rollemodeller og bygger hverandre opp», sa Mary-Janne. «På den måten vil vi alle lykkes».
Mary-Janne ble ernæringsfysiolog i 2013 i hjemlandet sitt Norge etter å ha utviklet matintoleranser som tvang henne til å endre livsstil. Mary-Janne kombinerer Synergy-bedriften hennes med jobben hennes som ernæringsfysiolog. Hun håper å bygge Synergy-bedriften hennes til et punkt der hun har mer fritid mens hun kan hjelpe så mange mennesker som mulig leve sunnere liv gjennom hennes kunnskap.
«Jeg ville hjelpe andre gå igjennom de samme kostholdsendringene jeg måtte gjennomgå, med alle fordelene som følger», sa Mary-Janne. «Det er mange mennesker der ute som trenger hjelp til å foreta enkle endringer for en bedre livsstil».
En tur til Utah i mars 2015 forandret alt for Mary-Janne. Hunn identifiserte med topplederne hun møtte i Synergy, og ble spesielt inspirert av Double Presidential Dianne Leavitt. Hun ble overrasket over produksjonsanlegget og fikk se The Hughes Center for Research and Innovation bare to uker etter den åpnet. Som ernæringsfysiolog sa Mary-Janne at det var viktig at hun bekreftet kvaliteten og potensen til Synergy-produkter før hun markedsførte de for sine kunder.
«Jeg ser frem til å se laget mitt lykkes, og se de i laget mitt nå deres mål og drømmer. Jeg vet at det snart kommer til å skje ».
CONVERSATION
Elite Honors-kvalifiserte i september 2017
I den siste måneden ble en fenomenal gruppe med teammedlemmer kvalifisert for Elite Honors. Elite Honors Club er større enn noen gang på grunn av en forsterkelse av individuelle virksomheter med regelmessige og konsekvente ferdigheter. Takket være din innsatsvilje og vedholdenhet fortsetter Elite Honors Club å vokse og Synergy Europa fortsetter å nå nye suksessnivåer.
I tillegg får teammedlemmer som følger programmet ekstra belønninger gjennom Go Elite promoteringen, ved å gjøre det de alltid har gjort – bygge en vellykket bedrift.
Gratulerer til hver av de følgende kvalifiserte for Elite Honors!
Elite 2400
Reidun Lydersen Dalheim
Ann-Kathrine Nyborg
Frisk Stil As
Stine Hagen
Marianne Henriksen
Veronica Jagedal
Martin Eng
Kenneth Iversen
Thor Hogga
Camilla Seim
Elite 1200
Geir Wiig
Hans Eriksen
Oliver Staudenmann
Anne Katrine Skilbreid
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan
Per Ulseth
Inga Marja Sarre
Oddbjoerg Stoelsbotten
Turid Jacobsen
Glenn Skamsar
Tor Mentzoni
Ester Olsen
Morten Sand
Jon Ragnar Krogstad
Svein Olav Lien
Gunlaug Olsen
Siri Hallaren
Beathe Thoresen
Else Brakstad
Mary-Janne Nystol
Anita Losen
Axes Helse Senter
Kristen Hernes
Tine Hverdagskost Østby
Helseriket Spa & Velvære Jagedal
Hege Mari Finnanger
Odd Arild Engh
Eva Beate Aalid
Christer Sverre
Bjørg Inger Usland
Wenche Sundby
Anne Grethe Brandsøy
Ingrid Gillund
Steinar Baakind
Elisabeth Bølskog
Marit Ebeltoft
Anne Hamre
Birgitte Smetbak
Hudpleieverkstedet
Elite 600
KLIKK HER
Gratulerer til alle som har oppnådd Elite Honors så langt. Dedikasjonen og lidenskapen du viser for å bygge en vellykket Synergy-virksomhet er imponerende. Vi vil gjerne takke dere for fantastisk arbeidsmoral og tro, samt eksemplene dere er for alle de som ønsker å etterlate seg sin egen arv.
CONVERSATION
FOTOALBUM FRA EU-TOPPMØTE 2017
Nyt denne bildesamlingen fra EU-toppmøte i Barcelona 2017. Dette fantastiske møte av Synergy-teammedlemmer fra hele Europa så lanseringen av Trulūm, debuten av det nye Success Track (suksessporet) bedriftsopplæring, underholdning, et gjenkjenningsprogram, en fremstående VIP-middag, en velkomstfest og mye mer!
CONVERSATION
GRUNNLEGGERTURNÉ MED DAN HIGGINSON
Bli med Synergy-grunnlegger Dan Higginson og andre toppledere nå i november når de drar på turné i Europa for å dele sin visjon om Synergy som en global leder.
Med den ferske lanseringen av nye produkter, nye programmer, og spennende nye muligheter, har det aldri vært en bedre tid for å lære om potensialet gjennom Synergy. Bli med og få verdifull innsikt fra Dan Higginson, Vice President of Europe Carmelo D’Anzi, Presidential Executive Paul Blad og Diamond Executive Bart Woodcook som vil avsløre hva som gjør Synergy unik innen kosttilskuddindustrien og hvordan disse poengene kan hjelpe på veien til suksess.
Synergy har hatt en utrolig vekst i løpet av de siste årene og vi gleder oss til å dele veksten med hver og en av dere. Husk å registrere deg på disse arrangementene og dra nytte av de kumulative kunnskapene disse lederne vil dele!
TURNÉDATOER & STEDER
Lørdag 25. november 2017
By: London, Storbritannia
Sted: Hotel Mercure | London, Heathrow | Shepiston Lane | Hayes | UB3 1LP
Starttid: Kl. 14.00
Søndag 26. november 2017
By: Oslo, Norge
Sted: Radisson Blu Airport | Hotellvegen P.O. Box 163 | N-2061 Gardermoen | Norge
Starttid: 14.00
Mandag 27. november 2017
By: Helsinki, Finland
Sted: Sokos Hotel President | Eteläinen Rautatiekatu 4 | 00100 Helsinki
Starttid: 18.00
Tirsdag 28. november 2017
By: Nürnberg, Tyskland
Sted: Mövenpick Hotel Nürnberg Airport | Restaurants und Konferenz Center| Flughafenstraße 100 | D-90411 Nürnberg, Tyskland
Starttid: Kl. 19.00
Onsdag 29. november 2017
By: Bad Waltersdorf, Styria, Østerrike
Sted: Kulturhaus Bad Waltersdorf | Bad Waltersdorf 300, 8271 Bad Waltersdorf, Østerrike
Starttid: Kl.19.00
Torsdag 30. november 2017
By: Milano, Italia
Sted: UNA Hotel Malpensa | Via Turati 84 | 20023 Cerro Maggiore (MI), Italia
Starttid: Kl.15.00
HVORDAN DU REGISTRERER DEG
For å registrere deg til disse arrangementene, klikk på knappen REGISTRER DEG HER under. Når du er kommet til registreringssiden, klikk den grønne ’REGISTER’ knappen, velg deretter dato/sted som du ønsker å delta på og klikk ’CHECKOUT’. Fyll ut nødvendig informasjon og klikk ’COMPLETE REGISTRATION’. Du vil motta bekreftelse på epost sammen med billettene dine.
CONVERSATION
Trulum Science Webinar
Følg med TORSDAG 12. OKTOBER klokken 12.00 (MDT) for det andre Trulūm-webinaret. Det er fullpakket med informasjon! Gjør det til din prioritet å få med deg denne webinarserien hver uke slik at du vil kjenne produktinformasjonen.
Synergys markedssjef, Aaron McCain, vil lede webinaret og fokusere på vitenskapen bak Trulūm, slik den ble beskrevet på Toppmøtet i 2017. Han vil besvare spørsmål som: «Hvordan virker egentlig hudpleieteknologien?» Hvis du deltok på Toppmøtet, vil du vite at denne informasjonen både er fascinerende og relevant når du forteller mulige kunder om Trulūm.
Registrerings-URL: http://bit.ly/2y6r8nA
Webinar-ID: 941-007-747
Ikke gå glipp av denne oversikten når du skal begynne å bruke produktene, den vil gi deg en stor innsikt! Den vil vise vei til et vell av kunnskaper om Trulūm som vil forbedre din forståelse av og erfaring med utvalget av produkter.
CONVERSATION
Ny Team Manager: Marianne Henriksen
Osteopat og forretningseier Marianne Henriksen er en av Europas nyeste Team Managers og er et fenomenalt eksempel på hvordan leve en Elite Health-livsstil.
Når Marianne ble introdusert for Synergy, sa hun at muligheten virket stor. Hun visste produktkvaliteten var bra og oppdaget nøyaktig hvor bra den var når hun fikk en omvisning i produksjonsanlegget og Hughes Center for Research and Innovation kort tid etter det åpnet. Hun likte også kompensasjonsplanen, og hadde full tillit til lederteamet.

Marianne sa at hoppet fra Team Leader til Team Manager ble gjort enklere med konsistens. Når hun ble Team Leader økte dette Mariannes tillit til egne evner, evnen til å være det tittelen foreslår – en leder.
«Nå har jeg mer erfaring, og jeg tror det er synlig at jeg elsker det jeg jobber med», sa hun.
Hun elsker jobben sin av mange grunner, men en av grunnene er gleden hun finner i å se lagmedlemmer i organisasjonen realisere drømmene deres, ett skritt av gangen. Laget hennes er fullt av «varmhjertede mennesker», sa hun, og hun ser frem til at flere likesinnede blir med på laget hennes.
Med premium-hudpleie nylig lagt til Synergys produkttilbud er Marianne spent på å se Trulum åpne en ny verden av kunder som vil ta selskapet hennes til nye høyder.
«Jeg har aldri tvilt på at den neste nye tingen ville være bra», sa Marianne. «Og når jeg har testet produktene selv så har de alltid gjort det de sier de vil gjøre … Budskapet fra selskapet er som musikk i mine ører».
Marianne, som føler seg privilegert over å kunne jobbe med det hun elsker og kan være sin egen sjef, er takknemlig for muligheten til å jobbe med ekstremt talentfulle og støttende mennesker.
Marianne er virkelig en inspirasjon for de som møter henne. Hun verdsetter personlig vekst og læring, og det å være den beste moren hun kan være for sin 8 år gamle datter. Mariannes lidenskap for utendørslivet, trening, reise og latter er bare noen av de mange tingene som gjør henne en glede å ha som en venn og kollega.
Vi ser frem til å se all suksessen som vil følge Marianne i de kommende årene!
CONVERSATION
REIDUN DALHEIM INNLEMMET I MILLION DOLLAR CLUB
En av de største øyeblikkene på toppmøtet 2017 var anerkjennelsen av en fenomenal dame som har vært en pågående suksess i Synergy Europa i mange år. Reidun Lydersen Dalheim, en Pearl Executive, er en beundret leder som nettopp tjente sin første million dollar gjennom selskapet.

Reidun har vært et konkurransemenneske hele livet. Hun elsker sport—alt fra ski til billøp—og selv om hun ikke bruker bakkene eller gatene lenger, finner hun alltid en måte å la sitt konkurranseinstinkt skinne gjennom. Synergy driver henne frem ved å konkurrere med seg selv og presse grensene.
Det var hennes konkurranseinstinkt som ledet henne til dette øyeblikket: å bli en medlem av Million Dollar Club.
«Dette betyr jeg har nådd målet mitt,» sier Reidun. «Dette viser at jeg har vært istand til å hjelpe tusenvis av mennesker til å få et bedre liv.»
Å ha spesialisert seg innen komplementær medisin i over 30 år, har Reidun mesteparten av livet sitt hjulpet mennesker å finne Elite Health.
Etter å ha blitt introdusert til Synergy WorldWide i 2009, begynte Reidun å teste Synergy-produkter og resultatene hun opplevde var utrolig. Fra da av følte hun seg trygg på å anbefale de samme produktene til sine klienter.
Reidun har hatt, og har fortsatt, mange flotte opplevelser med Synergy. Hun bruker mye tid på å lære andre om Synergys produkter samtidig som hun organiserer et ekstremt lojalt team som har forpliktet seg til å hjelpe mennesker få livskvalitet som er rikere og bedre.
Heldigvis er bilturer en av Reiduns favorittsysler, som gjør at det ikke blir noe problem å kjøre over alt i Nord-Norge for å støtte distributørene sine og dele Synergys muligheter. Takket være den økonomiske friheten Reidun har opparbeidet med sin Synergy virksomhet, sier hun at hun har muligheter til å ta mer ferie, og har lært at dette ikke ville vært mulig ellers.
Reiduns hovedmål er å hjelpe alle til å oppnå suksess. Hun ser frem til å en enda mer givende fremtid, ikke bare for seg selv, men også for sitt team som fortsetter å bygge sin virksomhet med Synergy WorldWide.
«Min ambisjon er å jobbe som vanlig med Synergy, hjelpe mennesker få bedre helse.»
Nok en gang, gratulerer til Reidun!
CONVERSATION
LEGACY AWARDS 2017
Hvert år er Team-medlemmer nominert til å motta Synergys høyeste utmerkelser og etterlengtede Legacy Awards. Tre priskategorier ble presentert— Will Martin Hope of Synergy Award, Dan Higginson Humanitarian Award og Foundation of Excellence Award.
WILL MARTIN HOPE OF SYNERGY
Denne prisen gis til Team medlemmer som har en unik og inspirerende historie som involverer Synergy-produkter, virksomhet eller helse.
Daniel Krawcewicz
Polen
Daniel har vært med Synergy siden dag 1 i Europa og er medlem av Poland Founders Club. Han er lojal til Synergy og sitt team på tross av mange opp- og nedganger han har opplevd i løpet av årene. Han er en sann Synergy-talsmann og vil gjøre alt for å gjøre Synergy WorldWide en suksess.
Christer Sverre
Norge
Christer arbeider hardt for suksess. Han er oppmerksom på sitt teams behov og motiverer dem til å oppnå målene deres. Når han blir spurt om hva som gjør han suksessfull, vil han si optimisme og at han bryr seg om andre. Han er dyktig til å rekruttere, og har vunnet Norges Recruiter of the Year Award.
Nicola Barbieri
Italia
Steg for steg, med tålmodighet og standhaftighet, har Nicola arbeidet utrettelig for å oppnå tittelen Team Director. Hun er beundret og respektert av alle hun arbeider sammen med. Hun er proaktiv, etisk og entusiastisk.
Martina Kodrun
Slovenia
Martina er utdannet personlig trener som lever et Elite Health inspirert liv. Hennes lidenskap for helse og en løsningsorientert holdning gjør at visjonen for Synergy-virksomheten er meget sterk. Hun er besluttsom og hardt-arbeidende i alt hun foretar seg.
Sarah Chambers
Storbritannia
Sarah har en inspirerende ProArgi-9+ historie som bokstavelig talt har forandret livet hennes og gjort det mulig for henne å gjøre ting hun trodde hun aldri skulle ha mulighet til å gjøre igjen. Hennes personlige vitnesbyrd med hvilken styrke Synergy produktene er noe som allerede har hjulpet mange til å lære om fordelene med produktet og hun er så dedikert som noen gang til å hjelpe flere personer til å finne ut hva ProArgi-9+ kan gjøre for dem.
FOUNDATION OF EXCELLENCE
Denne prisen gis til Team medlemmer som har bidratt på en fremragende måte til Synergy WorldWide innen virksomheten.
Christine & Hansy Herrmann
Tyskland
Christine og Hansy hevder Synergy WorldWide er det beste som noengang har hendt dem. Ledelsen i Synergy hevder dette paret er et av de mest hardtarbeidende teamene de noen gang har sett. De gir aldri opp til tross for tilbakeslag. Da dette paret forpliktet seg til å bli et fulltids Synergy Team medlem, var de istand til å få tittelen Team Director og de roet seg ikke ned etter det.
Roman Tanzler
Østerikke
Entusiasmen og ærligheten til Roman har gitt ham suksess i løpet av årene. Han er er rekrutteringsmaskin! Du finner navnet hans på listene over mest anerkjente. Han alene rekrutterte 18 tracking-sentre (TC) i april, har alltid rundt 10 Go Elite-bonuser på teamet sitt. Han viser virkelig andre hva som er mulig.
Miimu Jaatinen
Finland
Til tross for mye ansvar utenfor det å drive Synergy virksomhet, er Miimu en besluttsom arbeider der hennes positivitet smitter over på de andre i hennes organisasjon. Da hun oppdaget Synergy, gikk hun på skole og ventet samtidig barn, usikker på hva framtiden hadde for henne. Nå blomstrer hun og hennes familie samtidig som hun kontinuerlig bygger Synergy-virksomheten og hjelper andre med å finne den samme suksessen som hun har funnet.
Fernando Gatti
Italia
Selv om Fernando er ung i Synergy-teamet, har han jobbet med nettverksmarkedsføring i snart tre tiår. Han har vært en fenomenal påvirkning i Italia og har vært innflytelsesrik i hele Europa. Han har tålmodig lært bort sitt forretningssystem til alle europeiske team medlemmer og mange opplever suksess ved å bruke systemet hans. Han har store ambisjoner for seg selv og sin voksende organisasjon. Vi har ingen tvil om at han vil få til alt han ønsker.
DAN HIGGINSON HUMANITARIAN AWARD
Denne prisen gis til Team medlemmer som har fremragende filantropisk bidrag innenfor og utenfor Synergy WorldWide.
Reidun Lydersen Dalheim
Norge
Reidun sier hun har drevet med konkurranse hele livet, enten innen sport eller i forretningslivet. Hun er en eventyrlysten sjel og når hun sier hun skal gjennomføre noe, tar hun seg selv på ordet. Hun gjør en fantastisk jobb med å støtte alle hun har i organisasjonen sin. Hun gir av tiden og sin visdom til fordel for andres liv.
WILL MARTIN HOPE OF SYNERGY
Denne prisen gis til Team medlemmer som har en unik og inspirerende historie som involverer Synergy-produkter, virksomhet eller helse.
Daniel Krawcewicz
Polen
Daniel har vært med Synergy siden dag 1 i Europa og er medlem av Poland Founders Club. Han er lojal til Synergy og sitt team på tross av mange opp- og nedganger han har opplevd i løpet av årene. Han er en sann Synergy-talsmann og vil gjøre alt for å gjøre Synergy WorldWide en suksess.
Christer Sverre
Norge
Christer arbeider hardt for suksess. Han er oppmerksom på sitt teams behov og motiverer dem til å oppnå målene deres. Når han blir spurt om hva som gjør han suksessfull, vil han si optimisme og at han bryr seg om andre. Han er dyktig til å rekruttere, og har vunnet Norges Recruiter of the Year Award.
Nicola Barbieri
Italia
Steg for steg, med tålmodighet og standhaftighet, har Nicola arbeidet utrettelig for å oppnå tittelen Team Director. Hun er beundret og respektert av alle hun arbeider sammen med. Hun er proaktiv, etisk og entusiastisk.
Martina Kodrun
Slovenia
Martina er utdannet personlig trener som lever et Elite Health inspirert liv. Hennes lidenskap for helse og en løsningsorientert holdning gjør at visjonen for Synergy-virksomheten er meget sterk. Hun er besluttsom og hardt-arbeidende i alt hun foretar seg.
Sarah Chambers
Storbritannia
Sarah har en inspirerende ProArgi-9+ historie som bokstavelig talt har forandret livet hennes og gjort det mulig for henne å gjøre ting hun trodde hun aldri skulle ha mulighet til å gjøre igjen. Hennes personlige vitnesbyrd med hvilken styrke Synergy produktene er noe som allerede har hjulpet mange til å lære om fordelene med produktet og hun er så dedikert som noen gang til å hjelpe flere personer til å finne ut hva ProArgi-9+ kan gjøre for dem.
FOUNDATION OF EXCELLENCE
Denne prisen gis til Team medlemmer som har bidratt på en fremragende måte til Synergy WorldWide innen virksomheten.
Christine & Hansy Herrmann
Tyskland
Christine og Hansy hevder Synergy WorldWide er det beste som noengang har hendt dem. Ledelsen i Synergy hevder dette paret er et av de mest hardtarbeidende teamene de noen gang har sett. De gir aldri opp til tross for tilbakeslag. Da dette paret forpliktet seg til å bli et fulltids Synergy Team medlem, var de istand til å få tittelen Team Director og de roet seg ikke ned etter det.
Roman Tanzler
Østerikke
Entusiasmen og ærligheten til Roman har gitt ham suksess i løpet av årene. Han er er rekrutteringsmaskin! Du finner navnet hans på listene over mest anerkjente. Han alene rekrutterte 18 tracking-sentre (TC) i april, har alltid rundt 10 Go Elite-bonuser på teamet sitt. Han viser virkelig andre hva som er mulig.
Miimu Jaatinen
Finland
Til tross for mye ansvar utenfor det å drive Synergy virksomhet, er Miimu en besluttsom arbeider der hennes positivitet smitter over på de andre i hennes organisasjon. Da hun oppdaget Synergy, gikk hun på skole og ventet samtidig barn, usikker på hva framtiden hadde for henne. Nå blomstrer hun og hennes familie samtidig som hun kontinuerlig bygger Synergy-virksomheten og hjelper andre med å finne den samme suksessen som hun har funnet.
Fernando Gatti
Italia
Selv om Fernando er ung i Synergy-teamet, har han jobbet med nettverksmarkedsføring i snart tre tiår. Han har vært en fenomenal påvirkning i Italia og har vært innflytelsesrik i hele Europa. Han har tålmodig lært bort sitt forretningssystem til alle europeiske team medlemmer og mange opplever suksess ved å bruke systemet hans. Han har store ambisjoner for seg selv og sin voksende organisasjon. Vi har ingen tvil om at han vil få til alt han ønsker.
DAN HIGGINSON HUMANITARIAN AWARD
Denne prisen gis til Team medlemmer som har fremragende filantropisk bidrag innenfor og utenfor Synergy WorldWide.
Reidun Lydersen Dalheim
Norge
Reidun sier hun har drevet med konkurranse hele livet, enten innen sport eller i forretningslivet. Hun er en eventyrlysten sjel og når hun sier hun skal gjennomføre noe, tar hun seg selv på ordet. Hun gjør en fantastisk jobb med å støtte alle hun har i organisasjonen sin. Hun gir av tiden og sin visdom til fordel for andres liv.
CONVERSATION
Trulum Cleansing Gel
Et alt-i-ett-rengjøringsmiddel som støtter flere hudtyper. Trulūm Cleansing Gel tilbyr et forfriskende første skritt i hudpleieregimet. Den renser ansiktet forsiktig mens den strammer opp og gir fuktighet. Trulūm Cleansing Gel har et mildt rengjøringsmiddel som ikke stripper huden for naturlig forekommende lipider, og bidrar til å styrke hudens beskyttende barriere, motvirke miljøforurensninger og irriterende stoffer, samtidig som den holder på fuktighet for en mykere og klarere hud.
FORDELER
- Brukes på flere hudtyper
- Lett rensing uten å strippe lipider
- Fjerner sminke og miljøirritanter
- Renser porene for en tydeligere hudtone
NØKKELINGREDIENSER
- Kakadu Plum er en superfrukt kjent som en av verdens rikeste kilder til vitamin C, som støtter og beskytter sunn hud
- Røde alger virker mykgjørende, og danner en fuktighetsgivende barriere på huden uten å virke fet
- Olivenolje, kokosnøttolje og fruktose kombineres for å gi mild rensing uten irritasjon
ANBEFALT BRUK
Etter skumming på fuktede hender – masser forsiktig gelen over fuktet ansikt og nakke. Skyll med varmt vann. Bruk morgen og kveld.
Cleansing Gel fakta-arkene
CONVERSATION
Webinar – Introduksjon av Trulum
Huden er fantastisk Den tilpasser seg, den reparerer seg selv, og den beskytter deg fra omverdenen. Etter alt huden din gjør for deg, er aldring uunngåelig. Synergys premium hudpleieserie, Trulūm, hjelper ikke bare huden til å se yngre ut, men også til å oppføre seg yngre på cellenivå.
Bli med Synergys spesialist på markedsføringskommunikasjon, Catherine Bennett, TORSDAG 5. OKTOBER kl. 12:00 (MDT) for det første i en serie Trulūm-webinarer som vil lære deg alle de viktigste detaljene om den nye hudpleieserien. Det første webinaret vil inneholde en oversikt over historien bak Trulum, og produktteknologien. Du vil også lære om produktfordeler, viktige ingredienser og produktbruk.
WEBINAR DETALJER
Registerings-URL: http://bit.ly/2hJ6tSu
Webinar ID: 337-692-187
Du vil ikke ønske å gå glipp av denne innsiktsfulle oversikten etterhvert som du begynner å bruke produktene! Det vil åpne veien til et vell av kunnskap om Trulūm som vil forbedre din forståelse av og erfaring med produktserien.
Det vil åpne veien til et vell av kunnskap om Trulūm som vil forbedre din forståelse av og erfaring med produktserien.
CONVERSATION
TRULUM ER NÅ TILGJENGELIG!
Det er offisielt. Trulūm Kit er tilgjengelig for salg i hele Europa! Kjøp hele kolleksjonen og oppdag din ekte glød idag.
Trulūm, Synergy’s premium hudpleiekolleksjon, hjelper huden ikke bare å se yngre ut, men å oppføre seg yngre på cellenivå. Kolleksjonen består av sju plante-rike produkter vitenskapelig formulert for å løse hud mikrobiom gjennom viktige og kvalitets ingredienser.
TRULŪM PRODUKT INFORMASJON
Les den fullstendige Trulūm guide for produktvitenskap, individuelle produktdetaljer og søknadinstruksjoner.
Les mer om de individuelle Trulūm produktene ved å lese disse fakta-arkene:
Cleansing Gel
Hydrating Toner
Brightening Serum
Moisturizer
Youth Serum
Eye Cream
Intrinsic Complex
Merk av i kalenderen for det førsteTrulūm webinar torsdag 5.oktober 12pm MDT arrangert av markedskommunikasjon spesialist Catherine Bennett. Lær deg alt om historien bak produktene for en grundig søknad. Webinaret vil sette igang et rekke av informative webinar som vil gjøre deg til en Trulūm ekspert.
Registrerings URL: Klikk her
Webinar ID: 337-692-187
Webinaret vil gi deg et perfekt grunnlag før Trulūm blir en del av din personlige pleierutine Glødende resultater venter deg!
CONVERSATION
BACK TO BASICS 2018
Med alle de nye programmene, produktene og mulighetene som har kommet til Synergy Europa, er det på tide å komme Back to Basics igjen!
23 - 25 mars 2018 inviteres du til å bli med Synergy WorldWide til vakre Jesolo, Italia for nok et Back to Basics-arrangement. Du vil dra nytte av dette eksklusive opplæringsarrangementet i vakre kystomgivelser. Synergy-ledere vil gi innsikt i sin forretningspraksis, samt dybdeopplæring om nye systemer, programmer og produkter.
2018 Back to Basics vil være sentralt i å forstå hvordan å bygge en mer lønnsom virksomhet. Kom og dra nytte av dette arrangementet, og løft din Synergy-virksomhet til neste nivå. Registrer deg i dag for å sikre deg en plass!
DETALJER
Hvor: Jesolo, Pala Arrex, via Aquileia 1, 30016 (i nærheten av Venezia, Italia)
Når: 23-25 Mars 2018
Pris: € 65 (MERK: Prisene vil øke til € 79 fra 9. oktober)
AGENDA
Fredag 23. mars 2018
20.00 - VIP-Middag (kun for inviterte)
Lørdag 24. mars 2018
10.00-12.30 Fellesmøte I
12.30-14.30 Lunsj
14.30-18.30 Fellesmøte II
Søndag 25. mars 2018
08.00-10.30 Systemopplæring
10.30-11.00 Pause
11.00-12.00 Avslutning
OM STEDET
Det er mange grunner til å glede seg til å besøke Jesolo, Italia, som destinasjon for Back to Basics-arrangementet. For det første er Jesolo en adriatisk perle – strendene er uberørte, temperaturen i mars er behagelig og atmosfæren er gjestfri. Kom og se selv hvorfor mange velger å legge vårens ferieturer til Jesolo.
I tillegg ligger Jesolo under en time unna de berømte kanalene i Venezia. Ta en gondol mellom historiske bygninger, besøk Markusplassen, utforsk Markuskirken, eller se Dogepalasset. Venezia er et av Italias mest ettertraktede steder. Pass på at du legger inn en dag til å besøke denne byen når du planlegger Back to Basics Synergy-reisen din.
Vi gleder oss til å se deg i Jesolo i mars. Merk kalenderen din og gå «Back to Basics» for å bygge en mer lønnsom bedrift!
CONVERSATION
Muligheter med Trulum
Trulūm, den nye premium hudpleieserien fra Synergy kommer til Europa. Som vist i infografikken ovenfor, er potensialet for å bygge en virksomhet basert på premium personlig pleieprodukter svært høy, spesielt når bedriften din tilbyr kvalitet, vitenskaplige fakta og naturlige stoffer funnet i Trulūm.
CONVERSATION
VIP TOPPMØTE OM BUTIKKERFARINGER
Tre utvalgte grupper av Synergy gruppemedlemmer vil få en mulighet på toppmøtet i 2017 ulikt alt annet. Hvert år er toppmøtebutikken full av folk som er ivrige etter å kjøpe de nyeste Synergy-produktene og varene før det går tomt. Denne gangen inviterer vi de personene som har oppnådd mest til å nyte butikken i deres eget tempo.
Disse personene vil ha tidlig tilgang til butikken med egne tider. Et antall av toppmøteverter vil være tilstede for å tilby personlig assistanse og produktprøver for en hyggelig handleopplevelse.
Følgende tre grupper er invitert til å komme til området foran toppmøtebutikken til de tidspunktene som er angitt for deres opplevelse i toppmøtebutikken:
Pearl Executives og høyere
Torsdag, 28. september
17:00-18:00
Kvalifiserte til VIP-mottakelse under toppmøtet i 2017s
Torsdag, 28. september
18:00-19:00
6x Elite Honors kvalifiserte
Fredag, 29. september
10:00-12:00
HVA INVITERTE TIL TOPPMØTEBUTIKKEN BEHØVER Å VITE
- Kvalifiserte til VIP-mottakelse må fremvise deres navneskilt for å komme inn i butikken.
- 6x Elite Honors kvalifiserte må fremvise deres Elite Honors medlemskort (mottatt via post) for å komme inn i butikken.
- Inviterte kan ikke bruke denne tiden til å bestille produkter før deres downline. Kun personlige bestillinger.
Undersøk kartet i heftet for toppmøtet 2017 som du fikk ved registrering for å finne toppmøtebutikken.
Gratulerer til de eksemplariske lagbyggerne for denne eksklusive opplevelsen! Vi gleder oss til å betjene deg på årets toppmøte.
CONVERSATION
Trulum anmeldelser
CONVERSATION
Elite Honors-kvalifiserte i august 2017
I den siste måneden ble en fenomenal gruppe med teammedlemmer kvalifisert for Elite Honors. Elite Honors Club er større enn noen gang på grunn av en forsterkelse av individuelle virksomheter med regelmessige og konsekvente ferdigheter. Takket være din innsatsvilje og vedholdenhet fortsetter Elite Honors Club å vokse og Synergy Europa fortsetter å nå nye suksessnivåer.
I tillegg får teammedlemmer som følger programmet ekstra belønninger gjennom Go Elite promoteringen, ved å gjøre det de alltid har gjort – bygge en vellykket bedrift.
Gratulerer til hver av de følgende kvalifiserte for Elite Honors!
Elite 2400
Steinar Baakind
Reidun Lydersen Dalheim
Glenn Skamsar
Wenche Sundby
Bjørg Inger Usland
Reidun Lydersen Dalheim
Glenn Skamsar
Wenche Sundby
Bjørg Inger Usland
Elite 1200
Geir Wiig
Oliver Staudenmann
Anne Mette Hatling
Stein Magne Osmoen & Ingried Haugan
Inga Marja Sarre
Turid Jacobsen
Sissel Vold
Ester Olsen
Kjell Ivar Skaalgaard
Marlen Nyborg
Tormod Holt
Arnt Joar Lien
Siri Hallaren
Mary-Janne Nystol
Anita Losen
Stine Hagen
Hilde Bekken
Axes Helse Senter
Inger Grethe Henriksen
Tine Hverdagskost Østby
Veronica Jagedal
Hege Mari Finnanger
Odd Arild Engh
Eva Beate Aalid
Ane Hagen
Christer Sverre
Camilla Bakken
Martin Eng
Jorun Berntsen
Hilde Lindgaard
Kristin Marie Nesse
Lena Eklund & Kenneth With
Tina Krogstad
Marit Ebeltoft
Elite 600
KLIKK HER
Gratulerer til alle som har oppnådd Elite Honors så langt. Dedikasjonen og lidenskapen du viser for å bygge en vellykket Synergy-virksomhet er imponerende. Vi vil gjerne takke dere for fantastisk arbeidsmoral og tro, samt eksemplene dere er for alle de som ønsker å etterlate seg sin egen arv.
CONVERSATION
Abonner på:
Innlegg
(
Atom
)
VÆR TILKOBLET
søk i bloggen
BLOGGARKIV
-
►
2024
(23)
- ► april 2024 (6)
- ► februar 2024 (4)
- ► januar 2024 (10)
-
►
2023
(76)
- ► desember 2023 (4)
- ► november 2023 (8)
- ► oktober 2023 (7)
- ► september 2023 (5)
- ► august 2023 (3)
- ► april 2023 (8)
- ► februar 2023 (6)
- ► januar 2023 (11)
-
►
2022
(89)
- ► desember 2022 (5)
- ► november 2022 (9)
- ► oktober 2022 (3)
- ► september 2022 (16)
- ► august 2022 (4)
- ► april 2022 (6)
- ► februar 2022 (10)
- ► januar 2022 (10)
-
►
2021
(105)
- ► desember 2021 (8)
- ► november 2021 (11)
- ► oktober 2021 (11)
- ► september 2021 (8)
- ► august 2021 (9)
- ► april 2021 (7)
- ► februar 2021 (8)
- ► januar 2021 (8)
-
►
2020
(85)
- ► desember 2020 (6)
- ► november 2020 (6)
- ► oktober 2020 (10)
- ► september 2020 (3)
- ► august 2020 (4)
- ► april 2020 (9)
- ► februar 2020 (7)
- ► januar 2020 (8)
-
►
2019
(71)
- ► desember 2019 (6)
- ► november 2019 (4)
- ► oktober 2019 (7)
- ► september 2019 (2)
- ► august 2019 (5)
- ► april 2019 (6)
- ► februar 2019 (7)
- ► januar 2019 (12)
-
►
2018
(118)
- ► desember 2018 (9)
- ► november 2018 (8)
- ► oktober 2018 (12)
- ► september 2018 (10)
- ► august 2018 (12)
- ► april 2018 (7)
- ► februar 2018 (9)
- ► januar 2018 (18)
-
▼
2017
(115)
- ▼ desember 2017 (7)
-
►
november 2017
(9)
- KVALIFISER DEG FOR DIRECTORS RETREAT
- Bestill ProStak blandeflaske i Synergy-butikken
- OBS. Synergy kundeservice holder stengt 23 og 24 N...
- Ny Team Manager: Veronica Jagedal
- Trulūm Guide er tilgjengelig i 10-pakning
- Elite Honors-kvalifiserte i oktober 2017
- Oktober 2017 Anerkjennelse
- Trulūm Vanlige spørsmål tilgjengelig
- TJEN ELITE HONORS-BONUSEN
-
►
oktober 2017
(20)
- Det nye Synergy nettstedet er live!
- Synergy sponser utøver som skal til Superior Chall...
- Introduserer Synergys nye Success Track
- Synergy Ledertrening
- Gratulerer alle kvalifiserte 9x Elite Honors!
- ELITE HONORS PÅMINNELSE OM PRODUKTKREDITERING
- Oppsummeringsvideo fra Summit 2017
- Trulum HYDRATING TONER
- September 2017 Anerkjennelse
- Ny Team Manager: Mary-Janne Nystøl
- Elite Honors-kvalifiserte i september 2017
- FOTOALBUM FRA EU-TOPPMØTE 2017
- GRUNNLEGGERTURNÉ MED DAN HIGGINSON
- Trulum Science Webinar
- Ny Team Manager: Marianne Henriksen
- REIDUN DALHEIM INNLEMMET I MILLION DOLLAR CLUB
- LEGACY AWARDS 2017
- Trulum Cleansing Gel
- Webinar – Introduksjon av Trulum
- TRULUM ER NÅ TILGJENGELIG!
- ► september 2017 (8)
- ► august 2017 (6)
- ► april 2017 (6)
- ► februar 2017 (6)
- ► januar 2017 (11)
-
►
2016
(215)
- ► desember 2016 (11)
- ► november 2016 (12)
- ► oktober 2016 (17)
- ► september 2016 (20)
- ► august 2016 (16)
- ► april 2016 (19)
- ► februar 2016 (23)
- ► januar 2016 (14)
-
►
2015
(174)
- ► desember 2015 (22)
- ► november 2015 (14)
- ► oktober 2015 (22)
- ► september 2015 (17)
- ► august 2015 (14)
- ► april 2015 (12)
- ► februar 2015 (9)
- ► januar 2015 (11)
-
►
2014
(139)
- ► desember 2014 (15)
- ► november 2014 (14)
- ► oktober 2014 (20)
- ► september 2014 (7)
- ► august 2014 (11)
- ► april 2014 (9)
- ► februar 2014 (12)
- ► januar 2014 (14)
-
►
2013
(120)
- ► desember 2013 (11)
- ► november 2013 (13)
- ► oktober 2013 (13)
- ► september 2013 (16)
- ► august 2013 (12)
- ► april 2013 (9)
- ► februar 2013 (3)
- ► januar 2013 (12)
-
►
2012
(106)
- ► desember 2012 (17)
- ► november 2012 (12)
- ► oktober 2012 (5)
- ► september 2012 (4)
- ► august 2012 (14)
- ► april 2012 (6)
- ► februar 2012 (8)
- ► januar 2012 (4)
-
►
2011
(15)
- ► desember 2011 (4)
- ► november 2011 (6)
- ► oktober 2011 (5)
CONVERSATION